Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló. Korai lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló. Korai lenne elkezdenem? Ti mikor kezdtétek el szedni a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Nem feküdtünk még le, csak pettingeltünk, de azt minden mennyiségben. Próbálkoztunk egyszer a gumival, de sikertelenül.

Mindig fogamzásgátló ellenes voltam, félek a mellékhatásoktól(hízás, pattanások, stb), de az óvszer is kényelmetlen. Ezért ha nem óvszer, akkor a tablettánál szeretnék maradni.

De nem lenne korai?Ha még nem feküdtünk le v mert még csak két hónapja vagyunk együtt?

Ti mikor?Mennyi idő elteltével kezdtétek szedni?

A másik probléma, pedig az anyukám. Neki nem is merem mondani, mert biztos ellene lesz. Viszon mondhatom, hogy barátnői viszony van köztünk így lehet rá tudnám beszélni. Ha meg nem, végülis az én döntésem, nem?

Lány, 18


2009. aug. 26. 18:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én 16 évesen kezdtem el szedni. Semmi bajom nem lett tőle szerencsére! :) 18 évesen nyugodtan elkezdheted szedni! Nálunk felesbe megy a vásárlás
2009. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

nyugodtan kezdj el szedni tabit, én most kezdtem, szintén 18 vagyok és 2 hónapja járunk, csak már volt szex. nem bírtunk magunkkal, hiába voltunk mindketten szüzek...egyébként ha előbb kezded mint szexelsz, legalább gondolsz a jövődre, hogy nem kéne becsusszannia egy babának. anyum nálam még nem is mondtam de már kérdezte mikor mondtam hogy akarok menni nődokihoz(összevissza volt mensim), hogy akarok-e tabit, mondtam hogy igen, jobb lenne. ő is tudja hogy így jobb, mert nővéremnek sikerült teherbe esnie felelőtlenül (összevissza szedte a gyógyszert, meg nem védekeztek), így van egy babája, az apja meg kb leszarja... mondj ilyen történeteket, és akkor belátja, hogy jobb a tabi. meg hogy a gumi nektek bonyolult. szerintem vagy elég felnőtt, hogy eldönthesd, mit szeretnél kezdeni a testeddel. meg fogja érteni, ha pedig nem, akkor lázadj. mondd, hogy: okés, ha nem támogatod, el tudok menni egyedül is orvoshoz. de én nem nagyon hallottam ismerős körében, hogy nem engedték, hoyg szedjen gyógyszert.

egyébként meg ne félj az elhízástól, mert nem e gyógyszertől hízhatsz el, hanem attól, hogy éhségérzeted van tőle, de ettől függetlenül nem kell nekiállni "zabálni" és akkor nem lesz baj.meg szerintem megszokhatod egy idő után(nem tapasztalat ez hanem hallottak, mert ma szedtem be az első tabit) :D egyébként én olyat szedek, ami fokozott szőrnövekedésre van, mert több a férfihormonom, és ettől kevesebb szőr nő majd állítólag, és elég alacsony hormontartalmúak ezek a gyógyszerek már, beszéld meg az orvosoddal, hogy neked mi lenne a jobb, és ő olyat fog adni.

remélem sikerült segítenem! üdv.

18/L

2009. aug. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi, mindenkinek!

Anyukámmal beszéltem, mosolygott csak. Szóval szeptember elején megyek dokihoz. :)

2009. aug. 27. 01:20
 14/15 anonim ***** válasza:
Én 4 hónap petting, 1 hónapnyi szex után cseréltem le a gumit tabira. Még ki sem váltottam a tabit, amikor a barátom kidobott. Azóta eltelt 8 hónap és a fogamzásgátlótól minden bajom van. Hízás, pattanások és még sorolhatnám...Ha csak a védekezés miatt akarod, akkor inkább várj még vele, amíg biztosabb nem lesz a kapcsolatod. Amúgy anyuci nem kell hozzá, nagykorú vagy. Felírathatod simán.
2009. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Felesbe fizetjük, mert a mostani gyogyik nagyon drágák és munkanélküliként elég nehéz havi 3000-et kipengetni.
2009. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!