Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ebben az esetben hogyan kéne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben hogyan kéne bevenni a fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés

Nekem szokott lenni olyan, hogy este felé jön meg. Tegyük fel, hogy 10 órakkor. Ebben a hónapban szeretném elkezdeni a bogyót szedni. A kérdésem a következő lenne. Ha megjönne este 10kor, de én 6kor szeretném szedni a továbbiakban akkor várjam emg a következő nap este 6 óráját? Nem gond, hogy 22 óra eltelt a "megjövetel" és a beszedés között. Tudom, hogy ez még nem egy nap, de nem csökkenti a hatását ez esetleg?

Lindynett 75/20 asat fogok szedni. Vélemények? Elvileg első naptól véd a tabletta, nektek mit tanácsolt a nőgyógyász? (Nekem azt mondta, ha első nap kezdem akkor véd rögtön.)

Köszönöm a válaszokat előre is:)!



2013. jan. 3. 22:45
 1/3 A kérdező kommentje:
lindynette *
2013. jan. 3. 22:46
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
végbélnyíláson keresztül
2013. jan. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

vedd be másnap 6kor amikor szeretnéd, gondolom ameddig meg lesz úgysem élnél szexuális életet.

meg azt szokták javasolni, hogy ne az első napon vegye be az ember mert akkor nagyobb az esélye, hogy végigpecsételi az egy hónapot.

Én amikor kezdtem szedni a 3. napon vettem be, és semmi problémám nem volt vele.

2013. jan. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!