Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mogyi123 kérdése:

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Megjött a menstruációm a megszokott módon és időpontban durván egy hete és pár napja múlt el. De az elmúlt néhány napban sokszor éreztem felfúvódva magam és a gyomorom is fáj sőt elég kemény a hasfalam.


Védekeztünk és ha minden igaz nem szakadt ki az óvszer egyszer sem. Tisztában vagyok vele, ha megjött akkor nem valószínű ilyesfajta gond. De mégis félek.


Nem tudom mi mástól fájhatna ennyire a gyomorom...



2013. jan. 4. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Ugye nem gondolod azt, hogy a gyomrodban van a gyerek??????? :D :D :D :D
2013. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
valószínűleg nem vagy terhes, csak vmi gyomorrontás , esetleg bizonyos ételtől lehetnek ezek a tünetek,
2013. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha rendben vedekeztetek akkor nem vagy terhes!! :) csak raparazol.
2013. jan. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szia! ne aggódj ha kiszakad az óvszer akkor nagyon kiszakad, nekem már volt ilyen, és azt észreveszitek. nagy a valószínüsége hogy nem vagy terhes, de azért biztonság kedvéért vegyél egy terhességi tesztet, drogériákban és gyógyszertárban lehet kapni.

én dm.-ben szoktam venni a márkálya x-epil olyan 600ft körül van, és 2db van benne, azért ilyen olcsó mert nincs ilyen müanyag vacakba. én eldobható müanyag pohárba szoktam pisilni és abba kell belemártani a max feliratig.

2 percen belül tudod az eredményt. és hő, még ha nem értékelhető akkor ott a másik és nem kell mégeggy kört futnod a drogériába. előny hogy bármelyik napszakban elvégezhető nem kell reggelig várnod.

remélem segítettem

2013. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
100%, hogy nem vagy terhes, mérget innék rá. Fiatalabb koromban én is sokat aggódtam emiatt. Mindig védekeztünk, még ellenőriztük is, hogy nem lyukas-e, aztán picit késett, de megjött és még így is teszteltem néha feleslegesen... 0 az esélye, hogy terhes vagy, ne beszéld be magadnak, így sosem leszel nyugodt, hidd el nekem! :)
2013. jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nos, ha ép ésszel gondolkodom akkor én is így vagyok vele, hogy esélye sem volna. De mára elmúlt a pocak fájás helyette a fejem fájdogál illetve kicsit szédülök nem jó a közérzetem.

Lehet rátesz, hogy szabályosan rettegek, hogy baj van. De nem tudom.

Tesztet lehet gyerekes, de nem merek csinálni. Úgy tudom akkor mutatna igazán használható eredményt, ha már kimaradt volna a menstruációm. Nálam szerencsére ilyen nem volt.


Így várok még, hogy megjöjjön, eleve csak jövőhétre esedékes...


De nagyon szépen köszönöm a nyugtató szavakat. :)

2013. jan. 7. 15:13
 7/10 anonim válasza:
Nyugi nem ekll rögtön fosni,hogy terhes vagy. Mondjuk,lehet,hogy fosni fgosz vagy bármien nyomorrontás.
2013. jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha jovohetre varod a menzeszed akkor ezek valoszinuleg arra utalo tunetek + a sok stressz..en nem ajanlom hogy parazz, a vegen meg kimarad annyira izgulsz, es akkor aztan megijedhetsz:) enis jartam hasonlo cipoben de nem lett semmi gond, a stressz nem segit rajta csak az ertelmes gondolkodas es hogy magadat is megnyugtasd: egy teszt. nem kell felned tole,szinte biztos hogy nem vagy terhes:) es nagy megkonnyebbules lesz mikor negativat mutat
2013. jan. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azóta pontosan megjött a menstruációm egy napot sem késett, két napig igazán erős vérzésem volt, de a többi nap nagyon kevés. Mióta elmúlt ismét érzem a has fájást, félek...


Lehet még így is gond??? Mármint a terhesség kizárható?? Vagy mi lehet a gond?? :'(

2013. jan. 24. 13:26
 10/10 anonim ***** válasza:
vettel mar azota tesztet? nem. nezd,itt senki sem jovendomondo..50-50%. akkor is menstrualhatsz ha terhes vagy, de lehet,hogy nem vagy az csak a sok stressztol volt ilyen keves.. vegyel mar egy tesztet azt biztosan igazat mond
2013. jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!