Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőm és én sokat szeretk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm és én sokat szeretkezünk, de gumival. Csak a végén mindig ki kell "szállnom" belőle, mert nem szeretné, hogy véletlenül is elszakadjon, mikor elmegyek. Ez mennyire veszélyes? Vagy nyugodtan el lehet menni benne közbe?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 11:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
80%
durex love kiszakadt:S:S de az akcios volt...lehet a szavideje közel volt h lejárjon, menstruácio után voltam, vettem be azért eseményutánit, voltam dokinál..és minden oké velem és azota is durex csak nem love hanem gyümölcsös v extra safe
2009. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
83%
Szia. Beszéld meg barátnőddel, hogy használjatok hüvelykúpot is a gumi mellett. Akkor nem kell kivenned belőle a kettős védelem miatt. :) Talán így barátnőd is megnyugszik.
2009. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
45%

jajj istenem... nem attól szakad el h benne mész el... ugyanmár... magyarázd el neki h nem lesz terhes ha óvszerrel szeretkeztek és beléélvezel... szerintem k*csög dolog ezt az élvezetet elvenni egy pasitól... én soha... nemtom hány éves, de ha igy nem megy neki akkor szedjen fogamzásgátlót. én is azt szedek, és igy neki is jobb meg nekem is... mi nem egyszer szeretkeztünk óvszerrel, és durván is, és nem lettel terhes, nem szakadt, semmi... beszéld me vele, és aggy bele mindent:D ha jól csináljátok nem lesz baj:D

sok sikert:D

16/L

2009. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!