Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Időre mennyire pontosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Időre mennyire pontosan veszitek be a fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
Én kb. egy órás időintervallumon belül szoktam, de sosem percre pontosan. Ez baj?
2013. jan. 8. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mert ha nem másodpercre pontosan veszed be, akkor egy gyerek nő a hasadba, a tegnap esti megemésztetlen vacsiból.
2013. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Butaságokra nem vagyok kíváncsi, csak szokásokra. Ez nincs rajta a betegtájékoztatón.
2013. jan. 8. 16:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is este 9 és 10 között veszem be..be van állítva a telefonomon a jelzés 9re,de van amikor épp fürdök stb. és csúszik kicsit,de semmiképp nem többet 1 óránál. :)
2013. jan. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem a hivatalos gyógyszeridőm az 20:30kor van. De amikor suli van, akkor előfordul, hogy fél8kor veszem be, illetve mikor ráérek fentlenni, akkor (igaz ez véletlenül), de múltkor 2x is 10 óra után vettem be.
2013. jan. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!:)
2013. jan. 8. 16:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3kor jelzi a telefonom, hogy bogyóidő van :D
2013. jan. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok! Lenne egy kérdésem, nem ide kapcsolódik igaz de hasonló :/ kereken 5 éve szedek bogyót, volt már, hogy elfelejtettem bevenni de tegnap sajnos elfelejtettem, és ma este jutott eszembe.. szóval egy esti adag kimaradt.. azóta együtt voltam a barátommal, szerintetek teherbe eshettem egy nap miatt ? :/ 22/L
2013. jan. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!