Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerdán mint most kiderült...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerdán mint most kiderült nem vettem be a fogamzásgátlót, elég sokszor szeretkeztünk a barátommal akkor. Másnap már rendesen beszedtem. Tudom van esélye a terhességnek. Szerintetek mekkora?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 08:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
pótoltad vagy sem?
2009. aug. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mivel ma reggel vettem, észre, hogy az előkészített gyógyszer itt maradt az íróasztalomon, én pedig nem voltam itthon, nem pótoltam
2009. aug. 28. 09:14
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát ez szívás. Kieg. védekezés kell, mert érhet meglepi. A spermák több napig életképesek. Imádkozhatsz, hogy ne legyen baj.
2009. aug. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
azt teszem, eléggé kivagyok....
2009. aug. 28. 09:49
 5/14 A kérdező kommentje:

A második héten 1 drazsét elfelejtett bevenni

Mielőbb vegye be a kimaradt drazsét, még abban az esetben is, ha a késedelem hosszúsága miatt valójában 2 drazsé bevétele szükséges. Ezt követően az előírt időpontokban kell szednie a gyógyszert. Ebben az esetben nem csökken a fogamzásgátló hatás, ezért nem szükséges kiegészítő fogamzásgátló módszereket alkalmaznia.


ez van a használati utasításban, ha most vettem be, akkor az már nem egészen jó, ugye jól értelmezem?

2009. aug. 28. 09:54
 6/14 anonim ***** válasza:

van esély arra hogy terhes lehetsz,reménykedj...



amugy egy jó tanács...fogamzásgátló hátuljára ird rá a dátumot,hogy melyiket hanyadikán kell bevenni...nekem rá van...igy látnám ha véletlen egy kimaradt (bár erre nagyon figyelek,és párom minden este rákérdez)

2009. aug. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az volt a gond, hogy kikészítettem, hogy beveszem reggel, így nem volt feltűnő, hogy nem vettem be, és a nagy rohanás miatt nem vettem be, és ma reggel vettem észre mikor újra itthon voltam
2009. aug. 28. 10:13
 8/14 A kérdező kommentje:
abban a tudatban voltam, hogy bevettem, ezért nem gyanakodtam
2009. aug. 28. 10:17
 9/14 anonim ***** válasza:

Csak 12 órán belül pótolva nem csökken a védelem. Ha ebből kicsúsztál, akkor már elképzelhető a fogantatás. Most már nem tudsz mit csinálni. Figyeld a tested jelzéseit és csinálj majd tesztet. A jövőben meg használd a telefonod emlékeztetőjét. Ha bekapcsolod, kizárt, hogy valaha is elfelejtsd bevenni.

Nekem pl. minden este 8kor jelez, aztán 8 óra 5kor az órám is. Soha el nem felejtettem bevenni. Kinevetnek azért, mert ennyire odafigyelek, de tojok rá. Inkább az óracsörgés, mint 1 terhesség, mert elfelejtettem bevenni.

2009. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy tudtam, hogy be kell venni, és elő is vettem a pénztárcámban tartom, nehogy az legyen, hogy itthon hagytam, ha elmegyek majd a kollégiumba pl, de nagy volt a kavarodás és a kivett tabletta nem került be a számba, így a telefoncsörgés nem segít...
2009. aug. 28. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!