Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerdán mint most kiderült...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerdán mint most kiderült nem vettem be a fogamzásgátlót, elég sokszor szeretkeztünk a barátommal akkor. Másnap már rendesen beszedtem. Tudom van esélye a terhességnek. Szerintetek mekkora?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 08:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A megoldás egyszerű. Fogod a teljes levelet és bárhová is mész, minden esetben a táskádba teszed az előre időzített telefonoddal. Nem hinném, hogy ez annyira megerőltető feladat azért, hogy elkerüld az abortuszt, mert "véletlenül" teherbe estél a felelőtlenséged miatt.
2009. aug. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

mi az h ki volt keszitve? kiszedted a drazset a lvelbol es kiraktad az asztal szelere? csoda h nem vesztodott el. a kikeszites helyett inkabb vedd be kicist hamarabb minthogy igy elkallodjon es elfelejtsd. a telefon emlekeztetoje engem idegesitett, meg utana halogattam h jojo, mindjart beveszem, most epp mast csinalok, ugyse felejtem el. ugyhogy vagy probald meg eszben tartani vagy tedd ki olyan helyre ahol belebotlasz kb abban az idopontban mikor be kell venned. pl fogkefe melle, iroasztalra, stb. a datumot nem ertem miert kene rairni, en amugyse nagyon tudom h mikor hanyadika. es a legtobb levelen minden drazse mellett irja a napot, igy latod ha kimaradt az elozo napi.


lehetsz terhes. a nagyon veszes lenne a baba fordulj orvoshoz es vegyel 72 orasat.

2009. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem nem az asztal szélére, a vicces, hogy emlékszem, hogy bevette,, de ma megtaláltam, hanem elővettem, mert mivel hosszan buszoztam reggel vettem elő B6-ot is meg Betalocot, amit egyébként is szedek....És valószínűleg szóltak, hogy menjek valahova, és letettem és nem vettem be. Ennyi.

A betegtájékoztató szerint nem lehet baj, mivel a második héten hagytam ki egy szemet, és ha utána normálisan szedem, akkor nem lehet gond. De ezt ki is írtam a kommentbe. Köszönöm szépen a válaszokat.

2009. aug. 28. 13:25
 14/14 A kérdező kommentje:
Szerencsésen jelenthetem nem vagyok terhes.
2009. szept. 15. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!