Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A tejproteint tartalmazó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tejproteint tartalmazó intim mosakodók segíthetnek a fertőzések kialakulását megakadályozni azáltal, hogy visszaállítják a hüvely PH-ját?

Figyelt kérdés

Minap olvastam 1 cikket, hogy akik fogamzásgátlót szednek, sokkal fogékonyabbak a hüvelyi fertőzésekre. Ennek oka, hogy a pasi a nőbe élvez és a sperma lúgos kémhatása megváltoztatja a hüvely savas kémhatását, emiatt a PH megváltozik és a nő hamarabb kap fertőzést. Ha rendszeresen használok tejsavas lemosót, akkor van esély, hogy az a helyén tartsa a PH-m és nem lesznek fertőzéseim?

24 vagyok, sosem volt semmi nőgyógyászati problémám. A párom még nem is élvezett sosem belém. Ha elhagynánk a gumit, akkor valószínűleg jó eséllyel pályáznék én is fertőzésekre. Szal érdekelne, hogy elég-e, ha ilyen tejsavas mosakodót használok, képes ez megakadályozni, hogy én is rendszeres fertőzéseket kapjak?


2009. aug. 28. 14:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, az intim lemosók tényleg nagyon jók megelőzésre. És ha mégis kialakul a fertőzés, hamarabb vége, ha közben lemosót használunk. Persze nem 100%-os, hogy ha lemosót használsz, tutira nem lesz fertőzésed, de sokkal kevesebb rá az esély és könnyebben gyógyul.
2009. aug. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!