Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most mi van? Terhes vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? Terhes vagyok vagy csak ilyen hamar elmult?

Figyelt kérdés
megjott a mensem szerdan es mar ma alig volt vlmi kis verzesem(szombat)mitol?15L
2009. aug. 29. 14:07
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
utoljara tegnap volt egy hete h fiuval voltam.
2009. aug. 29. 14:08
 2/32 anonim ***** válasza:
67%
Nem akarlak bántani de itt vagy 15 éves és azt sem tudom mi történik a szervezeteddel, kef*lsz mint a nyúlak de nem vagy tisztába a hátrányokkal. Védekeztetek ? akkor nem vagy terhes . ha nem akkor vegyél egy terhességi tesztet.
2009. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
83%
és nem is biztos hogy elmúlt már a mensesed lehet hogy holnap erősebb vérzésed lesz.
2009. aug. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
vedekeztunk megszakitasal
2009. aug. 29. 14:12
 5/32 anonim ***** válasza:
55%
úgy kellene feltenni a kérdést hogy "normális kórtörénetet adsz" ahogy dr house mondaná. védekeztél? ha nem, vagy megszakítással, szakadt a gumi vagy hasonlók akkor lehetsz terhes. csinálj tesztet. ha védekeztél akkor is csinálhatsz nehogy meglepetés érjen amikor már kicsúsztál korunk nagy találmányának, az abortusznak a határidejéből...
2009. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
55%
az nem igazán a védekezés műfajába tartozik, vegyél egy tesztet, 100ft.
2009. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
55%
a megszakítás nem védekezés, lehet hogy terhes vagy.
2009. aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy most van peteérésed.Akkor szokott barnázás lenni pár napig,aztán elmúlik.


De ne megszakítással védekezzetek,még "gond" is lehet belőle!


Azért szerintem szerdától-szombatig tartó menstruáció nem olyan vészes,ez normális.Nálad eddig hosszabb ideig tartott?

2009. aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
51%

A megszakításos módszer az nem védekezés. Már negyvenmilliószór leírták mások is hogy az előváladák tartalmazhat speriumot amitől teherbe eshetsz.

ha már ahoz nagylány vagy magad szerint hogy 15 évesen szexelj, annyi agyad miért nincs hozzá, hogy egy qrva gumit felhúzzatok?

2009. aug. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
3-4-5 napig szookot tartani.
2009. aug. 29. 14:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!