Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most mi van? Terhes vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? Terhes vagyok vagy csak ilyen hamar elmult?

Figyelt kérdés
megjott a mensem szerdan es mar ma alig volt vlmi kis verzesem(szombat)mitol?15L
2009. aug. 29. 14:07
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Mikor jönnek rá végre az emberek, hogy a megszakítás nem védekezés? Igen lehetsz terhes. De az a 14 éves kislány se mondja, hogy ő fel van világosítva, ha egy óvszert nem volt képes felhúzni. Gratulálok mind a kettőtöknek.
2009. aug. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
ou`jajj nem fogom kibirni ha terhes vagyook`
2009. aug. 29. 16:18
 23/32 anonim ***** válasza:
83%

Én ezt nem hiszem el.... szerintem kamu ez az egész. Nehogy már egy 14 éves ... áááhhh.. vicc.

Drága kérdező! Ha nemi életet akarsz élni, VÉDEKEZZ!

Lehet nem vagy terhes, mert lehet nem, nem esik mindneki teherbe egy megszakításos szextől. DE van rá esély persze.

2009. aug. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
15:35-veled mi tortent?mit elsz at?
2009. aug. 29. 17:17
 25/32 anonim ***** válasza:
Szia! Látom sokan fogalomzavarban vannak. Megjött a vérzése és vérzés előtt 1 héttel volt együtt megszakítással...NEM TERHES. Nem kell aggódnod, majd holnap erősebb lesz a vérzésed. Az aki pedig írta, hogy így elment 1 hétre meg 4 hónapos terhes meg hasonlók...hát aki elhiszi az is magára vethet...
2009. aug. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Most olvasom, hogy ráadásul 4 napja tart...mégis mi a fenétől lenne terhes? Komolyan itt mindenki tudja, hogy hogyan kell biztonságosan védekezni, de azt senki sem tudja, hogy a terhesség első jele a menses kimaradása? És aki terhesség alatt menstruál, azt nem menstruációnak nevezzük és közel sem ugyanolyan, mint a menses. A kérdezőnek javaslom a tesztet, hogy megnyugodjon a negatív eredményt látva. Ha nem lesz erősebb a vérzésed akkor sincs semmi baj, 4 nap bőven elegendő.
2009. aug. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
koszonom utolso...ez megnyugtatott.
2009. aug. 29. 21:43
 28/32 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, tényleg nem kell aggódnod, nem is értem miért ijedtél meg, hisz azt írtad 3-4-5 napig tart és most vagy a 4. napon, amelyen még látható a vérzés. Teljesen normális a vérzésed. Én a 3. napomon vagyok és már most negyedannyi a mennyisége, mint amennyi az első két nap alatt volt, holnap már szinte semmi sem lesz, én pedig biztosan nem vagyok terhes :) Nyugi, semmi baj :) Az ilyen mesélősöknek meg ne higgy, hogy terhes meg ellógott otthonról és akkor így meg úgy. Aki 14 évesen 1 hétre elmegy otthonról azt már bőven bejelentik a rendőrségnek és ilyennel szerintem nem szokás büszkélkedni, sőt, a nem kívánt terhességgel sem.
2009. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
meg1x nagyon de nagyon koszonom
2009. aug. 29. 21:54
 30/32 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :)
2009. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!