Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egészséges 33 éves nő és 38...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polexina kérdése:

Egészséges 33 éves nő és 38 éves férfi 2 éves együttélés után úgy érzik, még nem állnak készen gyermekvállalásra. Normális dolog ez?

Figyelt kérdés

#kései #gyermekvállalás?
2013. jan. 14. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen normális
2013. jan. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az az ő dolguk, de ha a nő egyszer gyereket akar, akkor minél előbb kell!
2013. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Ha más oka nincs annak, hogy nem vállalnak gyereket (anyagi, egészségügyi), akkor szerintem ez kicsit fura... Természetesen az ő magánügyük, de azért majd mondjuk 35 évesen kellemes élmény lesz egy négy-öt kilós gyereket megszülni (manapság igen, ekkorák). Szerintem kicsit fura, hogy egy 33 éves nő úgy érzi, "még nem áll készen"...
2013. jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Vannak, akik sosem állnak készen.
2013. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4%
Édesanyám 21 évesen már alig várta, hogy gyermeke legyen, megismerkedett apukámmal, rá két évre jöttem én. Szerintem, ha valakinek 33 évesen még mindig nem létszükséglete egy gyermek, akkor inkább ne is legyen. Gyerek nélkül is lehet boldogan élni, és jobb dolog nem ilyen szülőkhöz születni...
2013. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Termeszetes.

Egyreszt nagyon nehez feladni az eddigi kenyelmes, 'fuggetlen' eletet, lemondani sokmindenrol (persze nyersz is sokmindent vele).

Masreszt pedig.. ez vhol jelzi az ido mulasat is, hogy 'oregszunk' es ezt nehez elfogadni, szembesulni vele. En legalabbis ezzel kuzdok.

2013. jan. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Meg vmi: sztem ha terhes leszel akkor fog ez megvaltozni. Akkor keszul fel ra a no/ a par. Nem kell sokat agyalni es varni.
2013. jan. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te ki vagy, a nő, a férfi, vagy a szomszéd?
2013. jan. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Van, aki már nagyon hamar úgy érzi, készen áll, van, aki csak később, van, aki soha. Lehet, hogy van valami általuk nyomósnak tartott okuk rá, vagy csak egyszerűen nincs meg bennük a gyerek utáni vágy.
2013. jan. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem normális. Ez a pasi csak szívat téged. Dugni jó vagy neki.
2019. júl. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!