Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cypromix fogamzásgátló tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cypromix fogamzásgátló tablettát szedek már lassan egy éve! Vasárnap szokott megjönni és mikor csütörtökön elkezdem a következő levelet akkor még van vérzésem, van mikor még szombaton is! Ez baj?

Figyelt kérdés
Ugye ettől ugyanúgy véd?
2009. aug. 29. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem baj. Én is ezt szedem. Védve vagy, de mindenesetre kérdezd meg az orvosod is. L/22
2009. aug. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak parázok egy kicsit,mert a barátommal pont a 14napon voltunk együtt és belémélvezett!Rendszeresen és pontosan szedem!Csak sok rosszat hallottam róla:(!
2009. aug. 29. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
énis azt szedem! mi rosszat hallottál róla?:|
2009. aug. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én dianét szedtem két hétig aminek ugye ugyanaz a hatóanyaga mint a cypromixnek és én egy hetet töltöttem kórházban miatta, koponya ct stb, mert elvesztettem a beszédkészségemet, nem jött ki értelmes szó a számon, olyan volt mint egy agyvérzés. azok a gyógyszerek amikben ciproteron-acetát van, nagyon veszélyesek, nem véletlenül van pl a skandináv országokban betiltva meg még számos helyen. a másik összetevője etinilösztradiol, ez rengeteg gyógyszerben van, abban is amit most szedek már egy éve és semmi bajom tőle. nekem a cypromixet le sem tudnák dugni a torkomon...
2009. aug. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor baj, ha téged zavar. Ha pl. tovább vérzel gyogyi mellett, mint nélküle, vagy pl erősebb a vérzés, mint előtte. Van aki gyogyi mellett 1 hétig is vérzik. Én akkor biztos kérnék másik gyógyszert. Amúgy az nem baj, ha az új levélig nem múlik el, de ettől függetlenül mindig el kell kezdeni az új levelet.
2009. aug. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a legbiztosabb, ha a dokinál rákérdezel erre. Nekem is megvolt, mikor elkezdtem szedni a következő levelet. Bár nekem csak a szünet 6. napján jött meg. :) Mást szedtem, de nem volt semmi bajom, úgyhogy nem is kérdeztem meg a dokit.
2009. aug. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2. válaszadó vagyok, 16éves lány, 3 hónapja szedem a cypromixet, eddig semmi problémám, bár az első kihagyásos vérzés késve érkezett de mostanra már normalizálódott, 3as válaszadó, nem lehet hogy ezért ami veled történt nem a gyógyszer okolható hanem valami plusz tényező váltotta ki? ez elég ijesztő
2009. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát sajna veszélyes gyógyszer, ahogy olvastam, és nekem most pont magas a vérnyomásom foghúzás után

de ezt aí bogyót nem is írhatják fel simán fogamzásgátlás céljából, hacsak nem buta a doki

mert ezt csak hormonkezelés gyanánt betegeknek írhatják fel

benne is van tájékoztatóban, én is betegségre szedem, bár ugyanúgy véd mint a többi bogyó

hát ki tudja, talán úgy hat rám mint a kávé, fordítva, mert attól leesik a vérnyomásom, mivel értágító, de sokaknak nem úgy hat

ember függő

2010. márc. 15. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!