Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlóra (novynette)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlóra (novynette) van bármilyen hatása az allergia elleni gyógyszernek szerintetek? (claritine akut és aerius)

Figyelt kérdés

a használati útmutatók szerint nem, de eszerint ahonlap szerint előfordulhat. kissé megijedtem [link]


köszi a válaszokat


2009. aug. 29. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:

hoppáré

én is ezeket a allergiagyógyszereket szedem

bár én mercilont és eddig nem volt baj

orvosom se mondta és én eddig úgy hallottam hogy ezek nem hatnak egymásra maximum az antibiotikumok meg hasonlóak

2009. aug. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az allergia gyógyszerek nem hormonkészítmények, szóval szerintem nincs rá hatással. De a biztonság kedvéért azért érdeklődhetsz az orvosnál.
2009. aug. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát tudom, hogy nem hormonosak, de a hashajtó, nyugtató és antibiotikum sem, mégis hatnak a foggátlóra.


de az első válaszadó kicsit megnyugtatott, akkor köszönöm:)

2009. aug. 29. 23:06
 4/5 anonim ***** válasza:

23:02-es vagyok.Az antibiotikumok és a nyugtató jellegű szerek (és még az epehajtók is) a májban megváltoztatják a hormonok anyagcseréjét, és ezért csökkentik a fog.gátló hatását.

Az allergia gyógyszerek hatása nem a hormon anyagcsere megváltoztatásán alapul, ezért írtam amit írtam. Persze járulékos hatásai lehetnek, ezt nem tudom, ezért írtam hogy jobb ha megkérdezel egy orvost.

2009. aug. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben van, köszi:)
2009. aug. 29. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!