Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon parázok hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon parázok hogy terhes lehetek! Szerintetek ha a pasimmal két extra vékony gumit huzatok fel akkor jól be vagyok védve?

Figyelt kérdés

2013. jan. 17. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok ?
2013. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még véletlenül sem, két guminak baromira nincs semmi értelme, ráadásul ahogy dörzsölődnek egymáshoz, sokkal hamarabb kilyukad a kettő. Egyet húzzon fel, csak figyeljetek oda, hogy ne legyen levegős, hogy ne akadjon bele köröm vagy ékszer, és akkor nem fog kiszakadni.
2013. jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a legnagyobb hülyeség,hogy két gumit húz fel.
2013. jan. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez így butaság. viszont ha tényleg ennyire félsz, nem állsz rá készen. tudom, egy idegenre nem fogsz hallgatni, de akkor legalább próbáljátok megszakítással kombinálni, talán megnyugszol :)
2013. jan. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy gumit húzzatok és ha nagyon félsz, mondd neki, h ne menjen el benned.
2013. jan. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

mondjuk az sem mindegy, mikor húzza fel a gumit....

A "kicsit berakom gumi nélkül, így úgyse lehet teherbe esni" hozzáállás elég rizikós

2013. jan. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem értem az ilyet. Ismertem olyan nőt, aki gyógyszert is szedett, meg még az óvszert is.

Nem parázod túl egy kicsit? Ha jól fel van húzva egy is elég, de az elejétől fogva!!!

Ha meg mégis kiszakad, azt észre fogod venni, és akkor még mindig elmehettek esemény utáni tablettát venni. De azért ez elég ritka szokott lenni.

2013. jan. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!