Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedés közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedés közben is lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Folyamatosan szedek fogamzásgátlót,volt egy olyan hogy 1-héttel előbb hagytam abba,és hamarabb is jött meg.Pehetek terhes ez miatt?Van már egy kislányom és nem lettem terhes csak amikor abba hagytam a gyógyszert.Igaz most másik fajtát eszek.Hányinger meg ilyenek nincs,de nem volt az első terhességem alatt sem.Igazából olyan a pocim mintha terhes lennék.Lehetek terhes?Mikor lehet csinálni tesztet?Jövőhéten fog megjönni ha megjön.
2013. jan. 17. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetsz.A teszt meg csak az aktus után 14-15 napra mutat jó eredményt.
2013. jan. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy lehet, hogy 1 héttel hamarabb hagytad abba? Ha nem szeded végig a levéllel, akkor persze, hogy lehetsz terhes. Meg teljesen felborítod vele a szervezetedet.

Amúgy ha még meg sem kellett volna jönnie, akkor miért parázol már most? Várd meg, hogy egyáltalán kimarad és ha igen, akkor csinálj tesztet.

Amúgy ha elő is jön a hányinger a terhesség során, az csak kb. a 7. hét után jön elő. Ilyenkor még semmilyen tünet nincs igazából. A hasadon meg főleg nem látszana.

2013. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz terhes. Amikor az ember gyógyszert szed, a jelentkező vérzést megvonásos vérzésnek hívják, amit a gyógyszer elhagyása okoz, tehát ha nem szeded végig a levelet, akkor is jelentkezik. Általában az utolsó 2-3 tabletta elhagyása nem veszélyes, sőt, szokták javasolni, ha át akarja valaki tenni a ciklusát pár nappal, de szerintem egy egész hét elhagyása már okozhat terhességet. Az "olyan a pocim mintha terhes lennék" részt kifejtenéd? Lehet, hogy csak haspuffadás.
2013. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!