Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha fogamzásgátló szedés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogamzásgátló szedés közben teherbe estem hogy fogom megtudni? Ha elfogy a gyógyszerem és meg kellene jönni akkor meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Ma Csütörtökön eszem meg az utolsó szemet,és Vasárnap szokott megjönni,ha terhes vagyok akkor is meg fog jönni?
2013. jan. 17. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem jön meg.
2013. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon parázol vegyél egy tesztet. Szerintem ez a mű-menstruáció akkor is megjönne, ha egyébként terhes lennél, nekem mindig ez volt az érzésem, amíg szedtem. Kb percre pontosan mindig ugyanúgy jött meg. Persze terhes nem voltam, de párszor ha elbizonytalanodtam, akkor vettem egy tesztet a dm-ben.
2013. jan. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Második:

Nem, nem jönne meg, ha terhes lenne.

A "mű menzesz" a progeszteron megvonása miatt van. Ha teherbe esik, akkor sokszor annyi progeszteron termelődik, mint amennyi a tablettában van, és nem fog lecsökkenni, mivel az felelős azért, hogy a terhesség megmaradjon.

Nem csökken le a progeszteron --> nem jön meg.


Persze vannak olyan nők, akiknek tabi nélkül is az első pár hónapban van valamiféle menstruáció jellegű vérzésük, de az ritka. Nyilván az ilyen nőknek tabi mellett is lesz.

De nem ez az általános és a normális.

2013. jan. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!