Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretnék menni íratni fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék menni íratni fel magamnak fogamzásgátló tabit és arra vagyok kíváncsi hogy minden esetbe csinálnak rákszűrést?

Figyelt kérdés
Nagyon félek mert ugye még néha szokott fájni az első behatolás és főleg hogy egy idegen ember csinálja velem mikor teljesen feszült vagyok. Meg amúgy is szégyenlős és ezt minden estbe csinálja vagy szóljak előtte hogy nem szeretnék?
2013. jan. 18. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első alkalommal, ha már nem vagy szűz igen. De nem kell tőle félni, nem bánt, és nem is fáj. Csak kib@szottul hideg.
2013. jan. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem csináltak nálam például csak megvizsgált aztán felírta a fogamzásgátlót és ennyi.
2013. jan. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a te érdeked, nem az orvosé....
2013. jan. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Évente egyszer igen, ha először mész akkor biztos. Amúgy meg hülye vagy, a doki nem a te puncid látványára vágyik, ez a munkája... -.-
2013. jan. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 brenda12 válasza:
igen csinálnak sajnos...de ha sokszor vagy feszült nem ajánlom a fogamzás gátlót főleg ha még nem múltál el 18...nálam például a fogamzásgátló olyan hatással volt hogy 48 kilóra lefogytam az 54-ről feszültebb voltam és étvágyam sem volt
2013. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha 17 alatt vagy, nem csinálnak
2013. jan. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 brenda12 válasza:
hát ez nagy butaság volt mert az első aktus után ha 15 éves vagy vagy akárhány elmész nőgyógyászhoz kötelező megcsinálnia a rákszűrést ugyanúgy mint a többi vizsgálatot
2013. jan. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!