Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A hüvelykúp mellé kötelező a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hüvelykúp mellé kötelező a megszakításos védekezés is?

Figyelt kérdés

Én eddig azt hittem, hogy azis egy fogamzásgátlási módszer, a kúp, de itt meg folyamatosan aztolvasom, h a kúp mellé, még megszakítást is alkalmaztak.

Akkor ennyire nem biztonságos az a kúp?


2009. júl. 19. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:

MIndenképp szakítsátok emg! Én én védekezem 1 éve, de még smemi baj nem volt...Patentex ugyanoylan jó, mint a drágább Pharmatex, ne vállald be úgy, h a barátod belédmegy...nem biztos

nságos!!

2009. júl. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100 nőből aki egy éven át használja ezt a módszert 10-20 esik teherbe. akkor magad eldönheted hogy szerinted mennyire biztonságos... én 100% hogy nem bíznám rá magam ha semmiképpen sem akarnék gyereket. pesszáriummal együtt mondható már biztonságosnak. a megszakítás a minimum de még úgy is nagy a rizikó. ha már kiadja az ember a pénzt valamiért akkor az inkább óvszer legyen.
2009. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pénzbe is kerül, a hibaarány is nagy és mivel megszakítás is kell, a pasi élvezete eléggé csorbul... szerintem a legkevésbé praktikus hatásos módszer.
2009. júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen,kell mellé a megszakítás! Én is igy védekezek és nagyon megfelel számomra. 28/L
2009. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, én tablettát szedek, nemhasználok ilyen kúpokat, csak itt olvasgattam h majd mindenki alkalmaz mellé megszakítást is, és fura volt, hogyhamár kitalálnak vmi új foggátlási módszert, akkoraz ennyire nelegyen biztonságos?
2009. júl. 19. 14:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Én valami spermicides síkosítót keresek, amit óvszer mellé lehet alkalmazni, ha esetleg egy kis előváladék a tetejére kerül. Eddig a kúpot és a krémet láttam hatékonynak az óvszer mellé, de hogy kúpra vagy krémre magában nem bíznám, az biztos. Megszakítással már viszonylag biztonságos lehet, mert a megszakításosnál (ha a pasi jól csinálja) akkor leszel terhes, ha az előváladék túl sok spermát tartalmaz, a kúp és krém pedig pont az előváladékot tudja hatásosan semlegesíteni. De én inkább maradok az óvszernél.
2009. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem bíznám rá magam az ilyen kúpokra. Új cucc, de nem biztonságos.... Szép kis találmány.
2009. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!