Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » KLION D 100 hüvelykúp mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KLION D 100 hüvelykúp mellett kell kiegészítendő védekezés a fogamzásgátlóhoz?

Figyelt kérdés
2008. dec. 7. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
nem ismerem ezt a márkát, de a pharmatex és a patentex mellett nem kell...
2008. dec. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az első válaszoló azt gondolja ez is egy fogamzásgátló fajta:) Kell az óvszer,de mégjobb lenne ha nem szeretkezél addig amig a kúrád tart a teljes gyógyulás érdekében. Én tablettában kaptam ugyanezt és a dokim ezt javasolta. Suzanne
2008. dec. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
klion-100 az fertősségre írja fel doki asszem 5 napig nem szabad együtt lenni. szóval helyedben nem szexenél. Jah és az első hónapban kell védekezni gumival a tabi mellet.
2008. dec. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
bocsánat, kiegészíteném kérdésemet:),3hónapja szedem a fog.gátlót,természetesen míg a kezelés tartott nem szexeltem,mivel a tájékoztató írta,én az egész hónapra értettem,hogy a kúp befejezése után rendben lesz minden a fog.gátló hatékonyságával?
2008. dec. 7. 22:29
 5/5 anonim ***** válasza:
az antibiotikumos kup csak helyileg hat a huvelyben, nem szívodik fel a szervezetbe, a tabletta viszont hormonpotlás a szájon át, nem a huvelyben szivodik fel és nem is ott fejti ki hatását, hanem az egész szervezet szintjén,így nem találkoznak és nem befolyásolják egymást. Nem hinném, hogy kell mellé védekezés.
2008. dec. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!