Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor kezdhetem el a fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kezdhetem el a fogamzásgátló tablettát, s mikortól lehet biztonságosan szeretkezni utána gumi nélkül?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
menstruáció első napjával kell kezdeni és ha ekkor kezded azonnal véd, mert már abban a hónapban megakadályozza a peteérést.
2009. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét...Ott a betegtájékoztató is.
2009. aug. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Az orvostól szerintem sokan nem kérdezik meg, mert úgy gondolják, hogy benne van a tájékoztatóban. A dokim nekem nem is mondta ezt el.

2. A gyógyszerész azt mondja el, ami a betegtájékoztatóban van. Vagy még azt sem.

3. A betegtájékoztató egy kalap sz..r. Olyan nyakatekerten fogalmaz a fontos részknél, hogy nem lehet érteni. És szerintem nem az én IQ-mal van a baj. :)


Szerintem szedd be az első levelet, várd meg míg megjön és utána már tuti biztos. Legalábbis sokan így csinálják. :) Akkor nem fogsz idegeskedni, hogy mi van ha...

2009. aug. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm szépen :):)
2009. aug. 31. 12:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...Sztem alapvető dolog, hogy az orvost kérdezem és nem várom a csodát, hogy a betegtájékoztatóban benne lesz...Egészségről van szó, ezért normális ember a saját érdekében tájékozódik is az orvosától...Azért van az embernek szája, hogy kérdezzen...Nem a csodát kell várni, hogy a a doki lediktál minden létező infót a gyogyiról...

A 3. féle bogyót szedem és halál egyértelműen fogalmazott mindegyik betegtájékoztatója. Volt ami részletesebb volt, volt ami felszínesebb. Drága gyogyiknak normális betegtájékoztatója van, részletes infókkal, csak elő kell venni és elolvasni, ha már vmit eltolt az illető a szedéssel kapcsolatban... Köszöntem a lepontozást!

2009. aug. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%

Szerinted az csoda, hogy ha egy fogamzásgátló tájékoztatójában leírják, hogy mikortól fejti ki a hatását, mikortól nem kell már alkalmazni más fogamzásgátló módszert?? Szerintem meg ez lenne az alap. Gondolom az emberek többségének, mikor első alkalommal irat fel ilyen gyógyszert, minden jár az agyában, csak az nem hogy ilyet megkérdezzen. Kedves tőled, hogy rögtön lehü..ézed az embereket emiatt. Ez az oldal éppen azért jó, mert ilyeneket is meg lehet tudni. Nem szemétkedni kell.


Én sem kérdeztem rá, örültem hogy végre felírták. És hiába nézem a tájékoztatót, sehol nem írja, hogy hány szem után véd.

2009. szept. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!