Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges, hogy így is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy így is teherbe estem?

Figyelt kérdés
1 hete feküdtünk le először a barátommal, majd 2 nappal ezelőtt újra megtörtént. Mindkétszer óvszerrel védekeztünk. Mostanában kellene megjönnie a mensruációmnak. A 2. szex után este kicsit véreztem, de úgy, mintha megjött volna, azóta viszont semmi. Terhes lehetek?

2013. jan. 20. 11:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem. Ha megfelelően védekeztetek, akkor nem vagy terhes. Az először azt jelenti, hogy 1 hete vesztetted el a szüzességed? Mert akkor ez bekavarhat a menzeszbe.
2013. jan. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, azt jelenti. Csak nem értem, hogy 2 napja miért volt menstruációs vérzés szerűségem, ha mégsem jött meg. Kezdünk kicsit izgulni.
2013. jan. 20. 11:09
 3/16 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, felesleges, az idegesség ujfent csak kitolhatja azt az időt amíg megjön. Az első szex valamilyen szinten (és módon) befolyásolja a menzeszt, ami általában úgy nyilvánul meg, hogy késik. De ha nagyon aggódtok, vegyetek egy tesztet.
2013. jan. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az probléma lehet, hogy a 2 nappal ezelőtti szexnél miután elment, ugyanazzal az óvszerrel folytattuk tovább?
2013. jan. 20. 12:02
 5/16 anonim ***** válasza:

Na igen, ez már lehet probléma... Nem véletlenül van ráírva a gumikra, hogy egyszer használható!

Bár talán nincs gáz, ha nem csúszott le benned, és nem folyt ki mellette akkor nincs gond. De ne legyetek felelőtlenek, és ne fukarkodjatok a gumival. Olcsóbb mint egy esemény utáni tabi, meg egy abortusz.

2013. jan. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy egyszer használható, de a barátom nem... Nem szólt, amikor elment, így nem is tudtam róla, csak miután rákérdeztem, de akkor abba is hagytuk. Jól tudom, hogy a ciklus végén kicsi az esélye a teherbe esésnek? Mostanában kellene megjönnie.
2013. jan. 20. 12:50
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen jól tudod, de erre kérlek szépen ne építs! Volt már példa terhességre a menstruáció alatti szex következtében is. A megszakításos verziót is kerüljétek ha lehetséges mert az nem védekezés. Mint már írtam, nyugi, ha stresszelsz akkor csak tovább késhet... :)
2013. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem minél hamarabb megjön és nem kell tovább izgulnunk.
2013. jan. 20. 13:33
 9/16 anonim válasza:
A megszakitásost cáfolnám, mi is ugy védekeztünk és 2 évig be vált. És a mostani terhesség tervezett volt.
2013. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Viki, akkor neked mákotok volt. De ha nekem nem hiszel, hát keress rá, vagy kérdezz meg egy nőgyógyászt. A megszakítás NEM minősül VÉDEKEZÉSNEK! Erről ennyit. :)
2013. jan. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!