Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rezia fogamzásgátlótól barnás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rezia fogamzásgátlótól barnás folyás?

Figyelt kérdés
Szóval kb 4hónapja váltottam yasminelle-ről Reziara. Múlt hónpaban kb 9-10napig volt menstruációm (a vége felé cvsak barnás folyás), és most kb a 17. napon figyeltem meg egy nagyon minimális barnás folyást. Na most nekem ilyen még soha nem volt. Terhes nem lehetek, ez biztos, orvoshoz mennék, de így nem hiszem, hogy megtudna vizsgálni, és várom, hogy jöjjön meg rendesen..Vajon a gyógyszer nem lesz jó? Vagy valami más? Akinek voltál már ilyen kérem az segítsen,mert nincs szükségem olyan válaszokra, olyan emberektől akik az interneten orvosnak képezték ki magukat :)

2013. jan. 28. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Így is meg tud vizsgálni. Menj orvoshoz.
2013. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, akkor bejelentkezem!
2013. jan. 28. 14:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, meg tud így is vizsgálni. De szerintem csak hormonzavar.
2013. jan. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
felfázásra gyanakodtam még...lehet nem kellett vna az ablakba ülnöm..
2013. jan. 28. 19:34
 5/10 anonim ***** válasza:
kérdező, elmentél orvoshoz? nekem is ez a problémám most.
2013. febr. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Sziasztok, én holnap megyek vissza a nődokihoz, mert a Rezia első három hónapja alatt kicsit leszerepelt nálam! Az első levélnél kb félidőig megmaradt a vérzésem, a második levélnél középidőben volt enyhébb vérzés, és most a harmadik alatt is elég furcsán "barnázok". Szóval mondani fogom neki, hogy adjon másikat, mert ez nekem nagyon nem jött be, pedig türelmes voltam, hátha a következő hónapban jobb lesz, de nem lett. Ha érdekel titeket a helyzet, holnap írok még, hogy mi volt!
2013. febr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szia utolsó! előtted lévő vagyok:)

engem mindenképp érdekelnek a további fejlemények! első hónap végénél járok, első zöld tabletta jön holnap. a tablettaszedés kezdetekor a menstruációm után még másfél hétig "véreztem", aztán elmúlt, úgyhogy egyelőre most bizakodó vagyok, hátha nem történik ez a következő hónapokban... ha viszont igen, én is váltok.

2013. febr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
érdekes vélemények... én már fél éve szedem, és teljesen jó, megbízható, semmi bajom tőle... kinek mi :-D
2013. febr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia 7. én vagyok a 6.

Voltam a nődokinál, de most is, mint mindig kretén volt.

Azt mondta hogy az első néhány hónapban, amíg megszokja a szervezetem, lehetnek ilyen barnázgatások, várjak még egy kicsit!

Azért is kretén volt, mert amikor mondtam ezt a panaszomat, válasz az volt, hogy több mint 50 féle fogigátló kapható, VÁLASSZAK MÁSIKAT!

Na erre kiakadtam, igaz hogy sokat olvastam utána különbőző fórumokon, de azért egy orvostól mást vár az ember! Egyébként maradtam a Reziánál (saját döntés!) és adok neki még egy-két hónapot! Bár az elég érdekes, hogy másnak azonnal bevált! Én előtte 3-4 évig nem szedtem semmit, szóval ezért adtam neki még esélyt!

2013. febr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

En vagyok a 8.

Azt irtam, hogy nem volt vele problemam... Egesz eddig. Mar 7 honapja szedem, es most lett vele bajom! Ket hete volt rendesen meg a havi bajom ( 28 napra, teljesen okosan ) es most barna folyas... :( el vagyok keseredve, es meg a hasam is faj, mint akkor !

2013. jún. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!