Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek "tapasztalt"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rencsyke20 kérdése:

Szerintetek "tapasztalt" lányok melyik a legjobb fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és most vesztettem el a szüzességem és nem rég költöztünk össze a párommal és háát még nem szeretnénk gyereket majd még picivel később mind1 nem is ez a lényeg hanem az h most megyek először nőgyógyászhoz és nagyon félek!! gyógyszert szeretnék felíratni de mégis melyik a legjobb vagy azt majd az orvos írja fel magától vagy lehet neki javasolni is??? és ahoz h csak gyógyszert szeretnék meg is vizsgál hozzá vagy h megy ez?? kérlek segítsetek mert naon írtózok!!!!:(
2013. jan. 29. 17:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
A bugyi.. nem kell lehúzni és nincs probléma
2013. jan. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
aszpirint a két comb közé szoritani
2013. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kezdésnek én biztos gumit használnék egy ideig.

Aztán jöhet a gyógyszer...elvileg minden nőgyógyász csak vizsgálat után írhat fel gyógyszert!

Ő fogja javasolni,hogy milyen kellene neked...persze elmondhatod,hogy te mire gondoltál de én inkább rá hallgatnék :)

2013. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
amilyet a nőgyógyász felír
2013. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nincs legjobb,mert egyénfüggő, hogy kinek mi válik be!
2013. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Pretty Ballerina ***** válasza:

Elég fura lenne, ha te javasolnád a nőgyógyásznak, hogy mit írjon fel. Majd ő fog ajánlani. Nem vizsgál meg, ha csak a fogamzásgátló miatt mész, de ha egyszer már ott vagy, érdemes vizsgálatot is csináltatni.

Én amúgy Jangee-t használok, nekem bevált, halálpontosan jön meg.

2013. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A normális dokik vérvételt csináltatnak, hogy lássák, rendben van-e a májad (főleg). Ha ezt nem teszi meg,hagyd ott! Felír neked valamit, majd mikor elkészül a labor,megbeszélitek,hogy szedheted-e. Én is Jangee-t szedek,nincs vele gondom, lehet, hogy neked is azt ír majd fel :).
2013. jan. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a nőgyógyászod javaslatát fogadd meg,Ő majd tudni fogja,melyik számodra a legideálisabb.Ilyenkor általában meg is vizsgál,ami nem árt,így fény derül az egészségi állapotodra is.Egyébként ma már rengetegféle csökkentett hormontartalmú,megbízható gyógyszer létezik,én például Lindynette 20-at szedek.
2013. jan. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én szűz voltam,amikor felírattam, ezért nem vizsgált meg (panaszom nem volt). Azt mondta, pár hónap múlva menjek el majd rákszűrésre, akkor meg is tapogatott belül meg ilyenek..
2013. jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rendben köszönök minden jó tanácsot!!!! Sokat segítettetek!!
2013. jan. 29. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!