Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik "teljes" óvszerallergia?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik "teljes" óvszerallergia?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy van, a benne lévő latex miatt, ez kiküszöbölhető latexmentes óvszerekkel. De létezik, hogy valaki egyik gumit sem bírja?
2013. jan. 30. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Létezhet , nem halottam konkrét esetről
2013. jan. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Persze hogy létezik, csak hagyd magad gumi nélkül megfektetni. Általában együttjár a barátnőallergiával és a nagysebességű felszívódás képességével. Illetve ki tudja húzni előbb.
2013. jan. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A kérdés elméleti, nem kell rögtön kombinálni.
2013. jan. 30. 22:46
 4/9 anonim ***** válasza:
A barátomnak pszichés alapon van, amit felhúzza, mindegy milyen előjáték, mindegy milyen fajta, azonnal összemegy tőle.
2013. jan. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elvileg létezhet, de ha valaki ezt a dumát akarná beadni nekem, megmondanám neki, hogy mutassa meg a látleleteit, akkor elhiszem :)
2013. jan. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4-es!


Le lehet győzni.

Nekem is az volt. Azt hittem, felkötöm magam. Sehogy se ment. Rémeket láttam, azt hittem, impotens vagyok.

De sok gyakorlással és koncentrációval sikerült.

Most már le se lehet törni!

2013. jan. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Létezik , minden férfi allergiás az óvszerre.
2013. jan. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem van. Latexmentes, sikosito-mentes, semmilyen nem jott be. Kiprobaltunk kb 20 gumit, megis mindegyiktol ekcemas lett a huvelyem.

Mondjuk ezen kivul nekem van meg par allergiam...

2013. jan. 31. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy összemegy, ha felkerül az óvszer, az NEM ALLERGIA!!!!!

Az allergia az, mikor kipattog meg viszket tőle.

Ha a latexra allergiás valaki, akkor a latexmentes óvszerrel nem lesz gondja. Ha a síkosítóban van vmi olyan anyag, amire allergiás, akkor lehet, hogy a többitől is előjön.

De ez a nagy "allergiás vagyok a gumira" szöveg általában kamu. Szimplán nem szereti.

2013. jan. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!