Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van itt olyan aki nem szedhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki nem szedhet hormontartalmú tablettát? Melyik hormonmentes fogamzásgátlási forma vált be nektek a legjobban?

Figyelt kérdés

A kapcsolatom elért egy olyan szintre mikor már megvan a kellő bizalom és lecserélnénk az óvszert egy másik, BIZTONSÁGOS módszerre, de tablettát nem szedhetek.

Kinek mi vált be?



2013. jan. 31. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Az óvszeren kívül csak a spirál és az elkötés megbízható.

De a spirál elsősorban olyanoknak való, aki már szült gyermeket. Elköttetni meg gondolom nem akarod magad:D

A többi módszer eléggé lutri.

Lehet kísérletezni a spermicid+megszakítás kombinációval, de nekünk pl. nem vált be, mert kegyetlenül csípett a spermicid. De barátnőméknek bevált.

Ami még hatásos lehet, az a pesszárium és spermicid együtt, de pesszáriumot csak külföldről lehet rendelni. Nekem ez is a spermicid miatt esett ki, anélkül meg nem megbízható.

Persze lehet kombinálgatni összevissza a dolgokat, mondjuk megszakítást naptármódszerrel, esetleg hőmérőzgetni, de egyrészt nem túl megbízható, másrészt baromira macerás.

2013. jan. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden hormontartalmú készítmény kiesett? A hüvelygyűrűben nagyon kevés van benne, de van, aki ezt sem használhat. Valóban csak a spirál az, ami védelmet nyújt, más nem.
2013. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2013. jan. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem szedhetsz vagy csak kombinált tablettát nem?

Mert ugye van aki nem szedhet ilyet, de mini tablettát igen (bár állítólag nem annyira biztonságos,mint a többi...)

2013. jan. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnos egyáltalán nem szedhetek semmit :( Szívbillentyűelégtelenségem van és emiatt szóba sem jöhetnek az ilyen tabletták.

Spirált a doki azt mondta nem tesz fel, mert azt csak szülés után alkalmazzák..

2013. jan. 31. 15:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Marad az óvszer...


Egyik sem biztonságos. Pharmatexet élből felejtsd el, még megszakítás+naptármódszer mellett SEM elég biztonságos!

Többi módszer sem biztonságos, csak az óvszer.

2013. jan. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A gumin kívül egyik hormonmentes módszer sem elég megbízható.


Ha nem elég stabil és komoly a párkapcsolatod, hogy egy esetlegesen besikerült gyerek se okozzon törést, akkor nem ajánlom, hogy kísérletezz!


Én se szedhetek, tudom milyen vacak így.

2013. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Tényleg maradj a guminál. Én is átérzem, de gondolj arra, hogy mennyi mindentől megkíméled magad azzal, hogy nem szedsz tabit.
2013. jan. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!