Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tapasztalataitok szerint,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalataitok szerint, mennyire biztonságos fogamzásgátlási forma a hüvelykrém? (Pharmatex)

Figyelt kérdés

Szeretném, ha nem óvszert használnánk, mert úgy jobban érezhetném a barátomat, meg hajt a kíváncsiság, mivel még nem volt olyan alkalom, hogy óvszer nélkül szeretkezzünk.

Fogamzásgátló tablettát egészségügyi okok miatt nem szedhetek.

Mi lehet ilyenkor a megoldás? Esetleg valami más védekezési módszer, ami olyan szintű védelmet nyújt, mint az óvszer? (Gyereket nem szeretnénk, huszonévesek vagyunk.)


2011. aug. 17. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Olvass utána különböző fórumokon! Mindenhol csak kiegészítő védekezésnek ajánlják, pl. megszakításhoz, óvszerhez.
2011. aug. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Természetesen már utánaolvastam, talán épp ez a gond.:)

1. A honlapjukon ez áll:

Fogamzásgátló módszer Pearl-index**

Hüvelyi spermicid anyag 0,7-7 ***

Intrauterin eszköz 0,5-5

Condom 3-28

Coitus interruptus 8-38

Oké, minden szentnek maga felé hajlik keze, de ettől függetlenül, nem hamisíthatnak adatot.

2. Ugyanakkor láttam olyan kifejezést, hogy pharmatexbaba, annyian esnek mellette teherbe.

Ezért szeretném, ha tapasztalatból írná meg valaki.

Köszönöm a válaszodat!

2011. aug. 17. 18:08
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Érdeklődd meg a háromhavonkénti injekciót.
2011. aug. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen eü oka van, hogy nem szedhetsz fog. gátló tabit.

/harmadik/

2011. aug. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A hormontartalma miatt van nálam ez kizárva, mivel májbetegségem van.
2011. aug. 17. 18:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor méhsapka?
2011. aug. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen, valószínűleg a méhsapka lesz a megoldás, csak azt meg olyan műnek éreztem, hogy aktus előtt két órával kell felhelyezni... olyan megtervezettnek hat.

De így is előrébb jutottam, kérek is időpontot nődokihoz, hogy kifogassam róla, ajánlja-e.

Addig marad az óvszer.:)

Köszi!

2011. aug. 17. 18:22
 8/10 anonim ***** válasza:
A spermicid önmagában nem megbízható. Kiegészítésként jó. Megszakítás vagy pesszráium mellé.
2011. aug. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi megszakítással használunk Patentexet, eddig hatásos volt.

Viszont a melegérzet és a habzás elég zavaró, a Pharmatex még csípett is.

2011. aug. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A fogamzás tulajdona azon alapul,hogy tönkreteszi a hímivarsejtek ostor részét,valamint a fej szétesését okozza,ezáltal a hímivarsejtek fogamzásképtelenné válnak.A készítmény minden nő számára alkalmazható fogamzó képes korban.
2011. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!