Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki eddig szedte a Diane 35...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki eddig szedte a Diane 35 fogamzasgatlot, az abbahaggya miutan megtudta a hirt, hogy Franciaorszagba meghaltak ez a gyogyszer miatt 4en?

Figyelt kérdés

en tanacstalan vagyok.Tudom jol,hogy eleve akik szednek gyogyszert,annak nagyobb a valoszinusege a trombozis..


Valaszaitokat elore is koszonom.



2013. jan. 31. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezen mégis miért lepődtél meg?

Le van írva a betegtájékoztatóban, hogy trombózist okozhat (nem csak a Diane, hanem az összes kombinált fogamzásgátló!!!), a trombózis meg halált.

Most komolyan egyszer sem olvastad végig a tájékoztatót, mióta szeded?

Elhiheted, jóval többen haltak már meg a fogamzásgátló tabletták miatt, nem csak 4-en.

2013. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 v.zsuzsy válasza:

szia

én mar 8éve szedem. és miután megtudtam akkor is.. miért hagyjam ab ha nekem jo. igaz váltani akarok novemberen de nincs ezekhez köze. szimplan csak mert nőgyógy ajánlta. h.rég szedem váltsam le.

2013. aug. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!