Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki próbálta a fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki próbálta a fogamzásgátló implantátumot? Ha igen tényleg biztonságos? Én nem rég olvastam róla, de nem írtak róla túl sokat, csak annyit hogy 3éves védelmet nyújt, érdekelnének a személyes tapasztalatok és hogy tényleg van-e ilyen.

Figyelt kérdés

2013. jan. 31. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
8%
Az ilyen megoldásokat azoknak ajánlják akik már szültek, és nem akarnak a minden nap ugyanakkor bevett tablettával vesződni. Inkább tabletta, kiforrottabb, megbízhatóbb, stb. Persze vannak kritikus helyzetek amikor jobbak más megoldások, pl. fogyatékos nőknél is ezeket használják mert nekik nem tudod elmagyarázni hogy be kell szedni minden nap ugyanakkor, vagy olyanoknál akik sokat piálnak és félő hogy a gyomorban tönkretenné a tabi felszívódási képességét.
2013. febr. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

azért gondoltam erre a megoldásra mert a párom nem igazán bízik a tablettában és gondoltam ettől talán megnyugszik

egyik haverja azt mondta neki hogy ha akár fél óra eltérés is van a szokásostól hogy mikor veszi be már nem használ,hiába magyaráztam hogy 1-2óra nem a világvége,nem leszek terhes,közölte hogy a haverja nője egy csomó ideje azt szedi,biztos jobban tudja

2013. febr. 1. 12:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi koze a mar szult nokhoz Kulfoldon pont sok fiatal lany tizeneves is hasznalja nagyon megbizhato csak kiszedni kicsit kellemetlen.

Se hanyas se hasmenes nem befolyasolja keves hormobt es csak egy fajtat tertalnaz tehat szoptatas alatt is oke .

2013. febr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!