Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez természetes vagy nem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez természetes vagy nem?

Figyelt kérdés
pont ma egy hete voltunk először együtt a barátommal, használtunk gumit meg minden és csak egyszer csináltuk. mostanában kellett volna megjönnie és sok helyen olvasom hogy néha valakinek késni szokott, de mellé nekem hányingerem van fáj a fejem, szédülök, meg kicsit a torkom is fáj. Most pont most lettem beteg vagy ez a terhesség tünetei?

2013. febr. 3. 14:45
 1/6 egy arc válasza:
Az első aktus után, léphet fel menstruáció késés. Ez nem meglepő. A többi a hideg, meg egy kis para. Nem hinném hogy terhes vagy!!!
2013. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ha ez a betegség nem lenne egyáltalán nem ijedtem volna meg, de hogy biztos legyek jövőhéten veszek egy tesztet :)
2013. febr. 3. 15:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a gumi nem szakadt ki, akkor nem vagy terhes! Valószínűeg kicsit megfáztál, vagy valami lappang benned. A mensid késhet rengeteg más dolog miatt is, pl. amiatt is , hogy most azon aggódsz, hogy lehetsz-e terhes. A stressz miatt is simán késhet! Vehetsz tesztet, ha ennyire kell a megnyugtatásodhoz,de szerintem felesleges... Ennyi erővel minden szex után venni kell egy tesztet, hátha:)
2013. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudtommal nem szakadt ki :) és az a baj h nagyon idegeskedő fajta vagyok és szinte biztos hogy ezmiatt is késik, de biztosra akarok menni
2013. febr. 3. 15:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha minden rendben ment es nem szakadt ki a gumi akkor nem lehetsz terhes.Egyebkent ha kiszakad azt eszre lehet venni.De ha ennyire aggodo tipus vagy miert nem szedsz fogamzasgatlot?
2013. febr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazábol azért nem mentem még el mert sose voltam és kicsit félek tölle, tudom hogy hülyeség, de már gondolkodtam a dolgon
2013. febr. 3. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!