Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudtok mondani természetes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok mondani természetes módszereket a terhesség megszakítására?

Figyelt kérdés
Bármit amit csak hallottatok ,növények vagy akármi.
2013. jan. 13. 07:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Hallottam a híradóban hogy a ci.gányok valahol fadarabbal meg vasdarabbal ütik a hasukat hogy a gyerek fogykos legyen és több legyen a családi!Te is üssed hogy az legyen és lehet elkerül valahova!
2013. jan. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kösd fel magad.
2013. jan. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
miért?
2013. jan. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 ratchris ***** válasza:
Ha átrendezed egyedül a lakást,az használhat.De baromi veszélyes dolog!!!
2013. jan. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
A terhesség nem betegség,amit kikezel az ember.Ha így jártál,menj orvoshoz,mondd el neki,hogy mit szeretnél.Ő elmondja majd a lehetőségeidet,és a teendőidet.Ha kiskorú vagy,akkor anyut is vidd magaddal.
2013. jan. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 ratchris ***** válasza:
Szerintem,pont azt nem akarja,hogy anyu is megtudja.
2013. jan. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
62%
Rengetegen szeretnének ma Mo újszülöttet örökbe fogadni.Az abortusz minden fajtája GYILKOSSÁG!Hord ki a babát és ráérsz eldönteni,hogy felneveled vagy örökbe adod.
2013. jan. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A vetélés. De az meg saját magad ne próbáld elérni.
2013. jan. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Te eszednél vagy?

Ha teherbe estél, és nem akard a gyereket, akkor válaszd a normális útját a dolognak. Menj el szépen orvoshoz, fizesd ki az abortuszt és vetesd el.

Otthon ne barkácsolj, mert vagy neked lesz súlyos bajod, vagy a gyereknek. Nem tudom mit szólnák, ha elvetélni nem sikerülne, de fogyatékos lenne a gyerek.

Gondolkozzál már bakker legalább most, ha már szex előtt nem sikerült.

2013. jan. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azt olvastam, hogy egy egészséges terhesség mindent kibír. Tehát emelgethetsz, szexelhetsz, ha jól meg van tapadva, mindegy.

Én is az örökbeadás mellett voksolok, jelenleg 3-5 évet kell várni egy újszülöttre.

De itt már többen leírták, hogy nem fognak 9 hónapig terhesgondozásra járni, meg hagyni tönkremenni a testüket egy gyerek miatt, aki úgysem kell nekik.

Sajnos elég szánalmas az ilyen gondolkodás, egy gyereket megöletni, az sokkal egyszerűbb, ugye?

2013. jan. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!