Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hiaba varok, nem mulnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiaba varok, nem mulnak a mellekhatasok. Valakinek van hasonlo tapasztalata?

Figyelt kérdés
Jangee fogamzasgatlot szedek,az elso level legvegenel tartok, de a mellekhatasok meg nem csillapodtak: pecsetelo verzes szinte minden nap,neha szuro fajdalom az alhasban,fajo mellek.Valakinek hasonlo tapasztalata barmilyen fogamzasgatlo tabletta mellett?Elnezest,nem tudok ekezetet irni,amerikai a billentyuzetem.

2013. febr. 3. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
És közbillentyű (space) sincsen?
2013. febr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugy gondoltam hogy a kerdesre fognak koncentralni es nem a helyesirasomra. De, van space es hogy szebbe tegyem a maganyos napodat kedves valaszolo, mostantol kulon odafigyelek ra.:) Tovabbi kellemes maszturbalast.
2013. febr. 3. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2-3 hónapos Jangee szedés után múltak el ezek a problémák. Mondjuk a mellem az nem fájt. Szerintem ne aggódj! :)
2013. febr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2013. febr. 3. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!