Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez ugye normális fog. Gátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ugye normális fog. Gátló abbahagyása után?

Figyelt kérdés
Jan.02-án jött meg utoljára,már ebben a már nem szedtem fogamzásgátlót.Csaknem 3 évig szedtem a Volinát.Már egy hete feszül,fáj a mellem, valamelyik nap nagyon görcsöltem, elég erős folyásom van,de még mindig nem jött meg.Már több,mint egy hete meg kellett volna jönnie.Tudom,hogy ilyenkor össze-vissza jelentkezik,de olvastam,hogy lehet meg se fog jönni..vagy ciszta.Már nem vagyok együtt a barátommal,nem szexeltem tehát,még a hónap elején volt egy kis előjáték stb. Tudom,hogy nem lehetek terhes...de mindig is parázós voltam,ezért kezdtem el gyógyszert szedni..és nőgyógyászhoz meg nem tudok bejelentkezni vizsgálatra,mert bármikor megjöhet.
2013. febr. 6. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Az információid helytelenek.

Ha nem jön meg pár nap múlva sem, menj orvoshoz.

2013. febr. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
legkésőbb jövő hét pénteken tudok orvoshoz menni,már a héten vissza kell mennem az egyetemre.remélem addigra megjön!
2013. febr. 6. 01:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Megeshet, hogy nem jon meg vagy a ciklusod rendszertelenne valik egy idore. Ez normalis.

Mikor abbahagytam a bogyo szedeset,nekem 3 honapot kihagyott. A dokim mondta,hogy ez termeszetes,csak errol a mellekhatasrol altalaban nem tajekoztatnak a nogyogyaszok.

2013. febr. 6. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyakori, hogy a tabletta után egy ideig kimarad a vérzés.

Gondolj bele, a tabletta úgy működik, hogy leállítja a ciklusodat. A szervezetnek idő kell, mire helyreáll. Vkinek több hónapig nem jön meg ilyenkor.

2013. febr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!