Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló abbahagyása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló abbahagyása után ez normális?

Figyelt kérdés

Előző hónapban hagytam abba a fogamzásgátlót (2 hónapja szedtem ezt a fajtát, Symicia), előtte Cypromixet szedtem (de sokszor fájt tőle a fejem, emiatt lett a váltás). Tehát 1 éven keresztül folyamatosan szedtem a bogyókat. Persze az 1 hetes szünetet betartottam. 5 naposok a ciklusaim, az első 2 napon van több, utána pedig múlóban szokott lenni. Most viszont ez másképp lett: ma van az 5. napom, hogy megjött a menstruációm, viszont nem akar csillapodni a vérzés, hanem erősödik. Ez ilyen esetben normális?

21/N


2011. aug. 5. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ez normális :(( Idővel majd rendeződik.
2011. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igen normális, nekem is hasonló képpen viselkedett a szervezetem sajnos.

Pár hét, esetleg hónap és ez teljesen helyre fog állni, ne aggódj ne idegesitsd magad ez miatt.

2011. aug. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!