Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 hete kiszakadt a gumi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete kiszakadt a gumi, esemény utánit kellett bevennem. Azóta nem merek a párommal lefeküdni, mert azon stresszelek, hogy megint megtörténik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

a tabletta után mennyi idővel lehetne a fogamzásgátlót elkezdeni?

okozhat ez a dolog meddőséget?


L22


2013. febr. 11. 21:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
semmit, ne szexelj egy darabig. majdcsak kibírod valahogy. max. belehalsz abba h nem szexelhetsz.
2013. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
Tanuld meg jol felhuzni a kotont a fas-ra, ha a párod olyan béna. ( De akár el is zavarhatod, remélve, hogy ennél csak normálisabbat fogsz kifogni.)
2013. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
továbbra is várok hasznos válaszokat.
2013. febr. 11. 22:29
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Tanulmányozd a használati útmutatót és tanítsd meg a párodnak is!

Olvasd el, hogy mik a leggyakoribb óvszerhasználati hibák:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Van átfedés a cikkek között, de azért olvasd csak át mindet! Legalább jobban rögzül!


Ha minden szabályt betartotok, rendesen odafigyeltek, akkor nagyon minimális az esélye, hogy kiszakadjon.


15 év alatt nekem egyetlen egyet se sikerült, pedig szinte minden alkalommal óvszerrel védekeztem és elég aktív a nemi életem (azaz rengeteget elhasználtam ennyi idő alatt).

2013. febr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egyszer nekünk is gond volt a gumival, én is vettem be esemény utánit. Én akkor már pont el akartam kezdeni a fogamzásgátlót is, már fel is írattam a tablettát, csak vártam, hogy elkezdhessem szedni (menstruáció első napján ajánlott), mikor megtörtént a baj a gumival. Én megkérdeztem a nőgyógyászomat, hogy ha most vettem be esemény utánit, akkor 2 hét múlva az eredeti terv szerint elkezdhetem-e a rendes fogamzásgátló tablettát. Azt mondta, hogy nyugodtan, az esemény utáni nem befolyásolja a szedését. Szóval nekem 2 hét telt el az esemény utáni és az első szem fogamzásgátló között. Amúgy én megértem, hogy parázol, én is féltem utána. Ezért nekem jól jött, hogy pont utána kezdtem szedni a tablettát, azóta nem aggódom.
2013. febr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs hasznos válasz, elbénáztátok a felhúzást, levegő került alá és kiszakadt. Ha látnád, milyen körülmények között tesztelik, rájönnél, hogy ti voltatok figyelmetlenek. A régi irdatlan hormontartalmú gyógyszerek okoztak meddőséget, az újakra ez már nem jellemző, de bármelyik nőgyógyászt megkérdezed, egyik sem fog megesküdni, a minimális kockázat benne van, mint ahogy a terhességé is.
2013. febr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Laylah ***** válasza:

Velem ugyanez két hete történt meg, de tudom, hogy hol hibáztunk a gumival (éles köröm...). Én is féltem szexelni, de tudtam, hogy ezt nem hagyhatom berögzülni, mert akkor mindig parázni fogok, így 3 nappal az eset után újra szexeltünk, de ne tudd meg, egész végig hogy féltem. Azóta lassan megnyugszok, pont mensi alatt történt a dolog (4. napon), tabi is volt, lassan meg megint meg kéne jönnie. Jövő héten a biztonság kedvéért tesztelek, aztán kíváncsi leszek, mennyire borította fel a Rigesoft hormonháztartásomat meg a ciklusomat. Nyár elejére van tervezve a fog. gátló felíratása, addig nagyjából kiürül ez is.

A lényeg, hogy újra meg kell tanulnod bízni, csak egyszer kell magad rávennu, utána könnyebb. És gondolj vissza, mitől szakadhatott ki a gumi, attól szintén jobb lesz kicsit, legalábbis nekem jobb lett.

22/L

2013. febr. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekunk is kiszakadt ketszer a gumi, de nem azert, mert benak voltunk, hanem mert nem nedvesedek be elegge.

A 2 szakadas kozott 1 het telt el, az elsonel vettem be esemeny utanit.

Aztan ra 2 hetre elkezdtem szedni a fogamzasgatlot, mert nagyon rastresszeltem a kiszakadasra es a parom be sem tudta tenni.

2013. febr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

legjobban a személyes tapasztalatoknak örültem.

2013. febr. 12. 12:53
 10/18 anonim ***** válasza:

8-as!


Pedig ez is "bénaság".

Ha nincs elég természetes nedvesség, akkor síkosítót KELL használni a gumi mellé.

Ugyanígy, ha hosszú a menet és ezért szárazabb a gumi, akkor is síkosítót kell használni, vagy újabb gumira váltani.

2013. febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!