Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Honnan tudhatom, hogy számomra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy számomra megfelelő-e még a fogamzásgátló tablettám?

Figyelt kérdés
3.-án jött meg a menstruációm, előtte eléggé görcsölt a hasam, fájtak a melleim, pedig nem szokott PMS tünetem lenni. Szokásos 5 napig tartott, de mennyiségre kevesebb volt, és inkább barna volt, kevés élénk színű vérrel. Terhesség nem létéről teszttel meggyőződtem. Pénteken elkezdtem szedni a következő levél gyógyszert, de a hasam azóta is szurkál, és tegnap este óta nyomásra érzékeny a jobb mellem. És mintha a hasam alja kerekedne, de gondolom ez már csak valamennyi hízás lehet. Lyndinette 20-at szedek, elképzelhető, hogy ez már nem jó nekem, vagy mitől lehetnek ezek a dolgok?
2013. febr. 12. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mióta szeded, eddig is volt-e tüneted, de az is lehet, hogy valami fertőzést kaptál össze, viszont én elmennék orvoshoz, ha fennállnak a tünetek még pár napig, mert ezzel nem jó szórakozni.
2013. febr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

2 éve szedem. Nem előtte nem volt semmi hasonló tünetem.

Azt elfelejtettem írni, hogy 1 hónapja volt egy durva felfázásom. Sokáig véreset pisiltem.

2013. febr. 12. 13:25
 3/4 A kérdező kommentje:
2 hét múlva kaptam időpontot orvoshoz.
2013. febr. 12. 13:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a felfázás nem múlt el nyomtalanul, sajnos nagyon könnyű az újrafertőződés, nekem volt egy időszakom, amikor havi szinten jött elő és szenvedtem vele nagyon sokáig, mire végre nem újult ki. Az időpontig próbálj gyógynövény teát inni, azt hiszem nekem a medveszőlőlevél tea vált be, mellette is nagyon sok folyadékot, mert akkor talán nem lesz rosszabb a helyzet. Egyedül a mellfeszülés nem stimmel a felfázáshoz, viszont a haspuffadás igen is ennek a tünete lehet. De az lehet véletlen egybeesésé is, mert ha egy gyógyszer nem megfelelő, akkor nem igazán ilyen tüneteid lennének.

Én most próbálom a 3. fajta gyógyszert, de az előzőektől nem ilyen gondjaim voltak, hanem inkább fejfájás, kiütések jelentek meg rajta, idegrendszeri problémáim lettek, szóval szerintem ha eddig nem volt gond a gyógyszerrel, akkor ezek a problémáid most nem ettől vannak.

2013. febr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!