Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vannak mások is akik hosszú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak mások is akik hosszú tartós kapcsolatban, házasságban óvszerrel védekeznek?

Figyelt kérdés
Mi sajna ilyen pár vagyunk,semmilyen más fogamzásgátló módszer nem felel meg :(
2013. febr. 12. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Volt egy időszak, hogy mi is.
2013. febr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

És ez miért baj?


Amúgy meg Pharmatex hüvelykúp?

2013. febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Több mint 4 éve vagyok kapcsolatban a jelenlegi párommal, a mai napig óvszert használunk. Az előző barátommal 3 évig voltunk együtt, vele is csak óvszerrel volt szex.

Persze, néha nekem is eszembe jut, hogy de jó is lenne nélküle. (Egyszer próbáltuk is a Pharmatexet, de nagyon nem jött be, iszonyatosan csípett)

De aztán eszembe jut, hogy talán jobb is tabi nélkül. Nem egy nő szívta már meg vele.

2013. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van!

Már 5 éve használjuk ezt a módszert, és még semmi gond nem volt.

2013. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Vannak. Jóval többen, mint gondolnád.

A mi baráti körünkben 7 párból 5 óvszerezik.

A hétből 3 házasság, a többi "csak" (minimum 5 évnél hosszabb) kapcsolat.

2013. febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Végülis nem baj..csak jobb lenne ha nem kéne gumi miatt pár pillanatig abbahagyni :)) De hát ez van, 10 év alatt megszoktam.

A Pharmetex-et még nem próbáltam,félek tőle h nem túl megbízható.

2013. febr. 12. 21:01
 7/12 anonim ***** válasza:

A Pharmatexet csak megszakítással együtt érdemes alkalmazni, mert anélkül nagyon megbízhatatlan. De mint mondtam, nekem az sem vált be:D Páromnak nem volt gáz, de nekem annyira csípett 1 perc után, hogy ki kellett mosnom, és még órákig sajgott.

Barátnőm jóideig használta, de aztán egyszer elkezdett tőle vérezni, azóta inkább ő sem...

2013. febr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi is. Pedig már van 2 gyermekünk, de én óckodok a spiráltól és a hormonos dolgoktól is. Igen, jobb nélküle a szex, de nekünk így is jó.
2013. febr. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Mi is így vagyunk. Ez a legjobb módszer szerintem. Persze kényelmesebb nélküle mindenkinek, de legalább nem hormonos, biztonságos, ha baj van, azt tudod (pl én nem bízom a kúpokban, kenőcsökben, stb.), a spirál sem mindenkinek megoldás, a művi meddővé tétel pedig nem jó, ha még akartok babát...
2013. febr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen nálunk is van már egy gyerkőc :) A spiráltól én is tartok mert mi lesz ha nem válik be.. azért a hormonos abból sem olcsó :/
2013. febr. 13. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!