Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy képesek az emberek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képesek az emberek ilyen kapcsolatban élni hosszú évekig?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés ihlette az enyémet: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

A környezetemben sok ehhez hasonló kapcsolat van,ahol az egyik fél mindent lenyel a másiknak és végül tönkremegy.Oké,hogy ha párkapcsolatról van szó,akkor ott két különálló ember van,akiknek nem jár mindig egy rugóra az agyuk,ezért lehetnek súrlódások,meg néha kompromisszumokat kell kötni.De engem egyre jobban elborzaszt az,hogy az emberek mennyire önzőek és csak magukkal tudnak törődni,mindenki mást magasról lesz@rnak,akár feleségről van szó,akár férjről,akár gyerekről.Tényleg ennyi egoista ember él ezen a bolygón?A saját családom is egész szép példa erre.Miért nem tudnak az emberek odafigyelni egymásra?Az összes problémának ez az egyetlen megoldásra,hogy FIGYELNEK EGYMÁSRA.Erre miért csak nagyon kevesen képesek?Tényleg ennyire selejtes az emberiség?Ez azért elég gáz,nem?



2012. dec. 25. 23:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

Két véglet van az egyik aki mindent elnéz a másik pedig aki esküvő után egy hónappal már válik.

Ilyenek az emberek.

2012. dec. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de ez a kérdés nagyon borzasztó. Illetve a kérdező naivsága meg infantilizmusa. Miközben ő teljesen tönkre megy egy ilyen kapcsolatban a gyerekeket is tönkre teszi.
2012. dec. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És az arany középút,csak sajnos az ritka.
2012. dec. 25. 23:22
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés már nálam is kiverte a biztosítékot,bár lehet,csak a karácsonyi stressz az oka.És az a szomorú,hogy sajnos nagyon sok ilyen kapcsolat van.
2012. dec. 25. 23:23
 5/15 anonim ***** válasza:

Gondolom Te voltál a 37-es.Az az érdekes,hogy leszánalmasozod azt,aki olyan párkapcsolatban él,mint az ominózus Kérdező,miközben Magad is leírtad,hogy ennek a problémának a gyökere a másik fél,nem pedig az,aki tűr.

Én is válaszoltam a kérdésnél,tehát ismerem az összes választ. Ott is azt lehet tapasztalni,hogy szegény Nőt alázzák le mégjobban,köztük szerintem Te is a válaszoddal,miközben pedig itt a "figyeljünk egymásra" mottóval papolsz.Miközben láthatóan kap elég alázást szegény Asszony. S remélem nem haragszol meg,nem sértésnek szántam,csak rávilágítanék arra,hogy a szenvedőket valóban segíteni kéne.Persze ezt a társadalmat megváltoztatni kevés vagyok...

2012. dec. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én meg azt tapasztaltam,hogy nem mindig célravezető az,ha babusgatunk valakit.A másik dolog meg az,hogy kettőn áll a vásár,nem muszáj mindent eltűrni.Felrobban a fejem,hogyha ilyen kapcsolatokról olvasok,mert sajnos van szerencsétlenségem ahhoz,hogy egy számomra fontos ember is egy ugyanilyen párkapcsolatban megy tönkre és sehogy sem lehet segíteni rajta,mert nem hagyja magát.Plusz így másokat is húz le magával.
2012. dec. 25. 23:30
 7/15 A kérdező kommentje:
Meg kell húzni a határokat.Ha egy kapcsolat így tönkremegy,azért mindkét fél felelős,az is,aki enged.Az meg sajnos egy tragédia,amikor valaki túl gyenge személyiség,vagy csak agyon lett nyomorítva és ezt egy nála ravaszabb ember kihasználja.
2012. dec. 25. 23:31
 8/15 A kérdező kommentje:
A kérdésnél pont ez történik és még sok más kapcsolatban is ugyanezt látom,sajnos.Elszomorít,hogy a legtöbb ember egy hulladék egoista barom.
2012. dec. 25. 23:32
 9/15 A kérdező kommentje:
Az ominózus kérdezőn is már csak Isten segíthet,mert szerintem nem látja világosan a dolgokat.
2012. dec. 25. 23:33
 10/15 anonim ***** válasza:
5-ös! Mert hogy az szánalmas is aki ilyen kapcsolatban él. És saját maga tehet róla, gondolom felnőtt ember, miért nem változtat? Már csak a gyerekek kedvéért is.
2012. dec. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!