Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most feküdtem le először a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viki1994 kérdése:

Most feküdtem le először a barátommal és Escapelle tablettát vettem be hétfő reggel, mivel kiszakadt a gumi. Kedden megint kiszakadt a gumi és már későn vettük észre. Most mit csináljak? Vegyek be még egyet vagy nem lesz baj? Nem leszek terhes?

Figyelt kérdés

#Escapelle #esenény utáni tabletta
2013. febr. 13. 07:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Miert nem sikositotok? A nyal is eleg. Vagy miert nem olvassatok el az ovszer dobozban talalhato papirt, hogy hogy kell rendesen felhuzni?? (a veget meg kell fogni h ne legyen levego)..

3 eve ugyanazt az olcso kb 150 forint/ 3 darab ovszert hasznaljuk es meg egy sem szakadt ki.

2013. febr. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3%

94? -.- A fogamzásgátló tabletta megelőzésre való nem pedig utógondozásra.

Menj nőgyógyászhoz, és írass fel eseményutánit.

És kérlek amíg nem nő ki az agyad addig ne szexelj.

Köszi.

2013. febr. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kettesek, az Escapelle esemény utani tabletta, nem pedig fogamzasgatlo tabletta. Neked is kellene egy kis agyat nőveszteni, ugy tűnik....
2013. febr. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem ezt fogamzásgátlóban írta fel anno a dokim.
2013. febr. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az se volt normalis, ne is haragudj.....
2013. febr. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi hogy nem a kérdésemre válaszoltatok!!!!!!!!!!!!
2013. febr. 13. 07:53
 7/13 anonim ***** válasza:
elso vagyk. Meg is talaltam a valaszt neked. Miert nem kerestel itt egy valaszt mielott kitetted volna ezt a kerdest, hogy a bunkosagod bizonyisd? Azt olvastam, hogy nem szabad gyakran venni, ugy felevente 1-et. De ha mar 1et bevettel, a tajekoztatojan is kellene irja. Manapsag nem olvastok??????????????
2013. febr. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
megint elso vagyok. itt az oldal aljan a "hasonlo kerdeseknel" is van olyan kerdes, h "escapelle ketszer?"
2013. febr. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kerdezo, legyszives valaszolj a kerdeseimre. miert nem kerestel valaszokat mielott kitetted volna a kerdest es miert nem olvastad el a gyogyszer tajekoztatojat?
2013. febr. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!