Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első nap után baj, ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első nap után baj, ha nem veszek be több fogamzásgátlót? MERCILON

Figyelt kérdés

2 évig szedtem fogamzásgátlót, de most mercilont írtak fel. Ahogy bevettem rá 2 órára a lehető legszarabbul lettem, minden bajom volt. Ma kéne bevenni a 2. szemet de nem akarom még egyszer ezt megjátszani. Orvoshoz max jövőhétre van időpont.


Valaki tudna tanácsot adni?


2013. febr. 13. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak azért van mert még hozzá kell szoknod. Próbáld meg még ma bevenni ha meg rosszabb csak akkor menj el házi orvoshoz ezt tőle is megtudod kérdezi.
2013. febr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A legrosszabb mellékhatásai vannak ,amire a papír azt írja azonnal forduljon orvoshoz.


De itt nincs házi orvos ,csak jövő hétre lenne időpontom.


Tegnap előtt szedtem be az utolsó szem yasmin-t és tegnap a mercilont. Azonnal jelentkeztek a legrosszabb mellékhatások

2013. febr. 13. 09:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne szedd, viszont akkor jön a gumi bácsi egy ideig....
2013. febr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
engem az se érdekel.. csak ne legyek ilyen rosszul.. meg ne legyen trombózisom.. köszi a választ
2013. febr. 13. 10:08
 5/8 anonim válasza:
hogy-hogy váltottál Yasmin-ról? bocsi a kereszt kérdésért csak én azt szedem és érdekel
2013. febr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha rosszul lettél, semmiképpen ne szedd tovább (nem is értem, ez miért kérdés...)
2013. febr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azért hagytam abba mert fájt a fejem tőle, nem vészesen de már kezdtem unni,hogy folyton fejfájás gyötör.


Nem is érdekel most már marad a gumióvszer, nem fogom tönkretenni magam ezekkel a sz.rokkal..


A mercilon tájékoztatóján is írja ,hogy vérrög is lehet tőle.. A panaszok meg is egyeznek.. úgyhogy itt befejeztem.. kérek időpontot orvoshoz ,hogy megvizsgáljon ,van-e valami komolyabb baj..

2013. febr. 13. 10:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi. Egy szem az semmi.
2013. febr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!