Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mire való a fogamzásgátló? és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire való a fogamzásgátló? és mire a való a folyamatos szedése?

Figyelt kérdés

2013. febr. 16. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
A fogamzás meggátlására?? De nem biztos...
2013. febr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Meg hogy beállnon a menzesze a nőnek.
2013. febr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A férfiak isznak,és cigiznek,a nők,meg fogamzásgátlót és görcsoldót szednek.

NA de ha gondolkodunk picit:Azért hogy ne legyen nem kívánt terhesség.

2013. febr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Pretty Ballerina ***** válasza:

Én azért szedem, mert valami elképesztően sz*r időközönként jött meg mindig, állandóan késett összevissza. Volt, hogy 3 hónapot is. Szóval meguntam és most halálpontos.

Amúgy meg meggátolja a teherbeesést.

2013. febr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
benne van a nevében is...
2013. febr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahogy a nevében is benne van, meggátolja a nők fogamzását, nem érik meg egy petesejt sem, így nem eshetnek teherbe. A fogamzásgátló gyógyszer szedése egy védekezési forma, aki nem szeretne babát, és nem óvszerrel akar védekezni, az igénybeveheti. De másra is jó, például sok lánynak igen fájdalmas görcsei vannak a menstruációja alatt, a gyógyszer pedig megszűnteti a ciklust, így a görcsök is elmúlnak. De adják hormonzavarokra, ha sok pattanása van az illető lánynak, és semmi más nem használ, vagy rendszertelen a menstruációja. AHormonokat tartalmaz, így szabályozza a szervezetet, a hormonok pedig viszonylag hamar felhasználódnak , ezért van szükség a napi szedésre.
2013. febr. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

4es válaszoló! majd ha abba hagyod még rosszabul fog megjönni. a tabletta nem a menzeszt állítja helyre hanem kikapcsolja.

én inkább az okát keresném meg helyetted, hogy miért nincs menstruációm 3 hónapig..

2013. febr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
megdobálni Viktort
2013. febr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Pretty Ballerina ***** válasza:
Tudom pontosan, hogy miért nem volt 3 hónapig meg, nem kell semmi után kutatni. Azután úgy döntöttem, hogy ezt csinálom, és nem bántam meg.
2013. febr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!