Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen ez a termék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ez a termék?

Figyelt kérdés
A barátommal egyszerüen nem élvezzük a szeretkezést óvszer használatával,a naptár stb. módszerekkel pedig úgy vagyunk hogy bármikor becsúzhat a baba,ha figyelünk akkor is,viszont hormonokkal sem akarom nagyon bombázni a szervezetem mert magas a vérnyomásom.Olvasgattam az interneten,és találtam egy bizonyos Pharmatex terméket,ami hormon mentes,vény nélkül kapható,illetve csak 'alkalom' előtt kell bevenni. Irnátok tapasztalatokat a gyógyszerrel kapcsolatban? Hogy mennyire biztonságos/megbizható? Kik használhatják? És igen,tudom,orvostól is megfogom kérdezni hogy milyennek találja,de én olyan csajok véleményére is kiváncsi vagyok,akik használják,vagy régebben használták. :) A válaszokat előre is köszönöm.!

2013. febr. 20. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:

"Csak" 17 oldalnyi találat született ITT AZ OLDALON a Pharmatex kulcsszóra!

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=pharmatex&ka..

2013. febr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ivan Iljics ***** válasza:
Én eddig nem sok jót hallottam róla.
2013. febr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor használjátok, ha nem gond egy baba, mert nem igazán hatékony.
2013. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából én is sok rosszat hallok róla,de akik teherbe estek tőle azok nem rendesen használták.. és első kommentelő: nem az volt az első gondolatom hogy keresgéljek,de azért köszönöm kedvességed.
2013. febr. 20. 20:24
 5/7 anonim válasza:
Mi egyszer kiprobaltuk. Utana ment a kukaba :D hangulatgyilkos. Mert miutan nem bevetted, hanem betetted varhatsz szepen negyed orat, aztan mire az lejar, mar nem ugyanolyan az egesz.. Kiveve persze, ha szeretitek figyelni az orat, hogy mikor lehet maaaaar :D
2013. febr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
keserű,nagyon
2013. febr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bensdorp ***** válasza:

Kérdező! Megfelelő használattal sem 100%-os a védelem, távolról sem. Kombinációban ajánlott csak, ha semmiképp sem szeretnél gyereket (pl. Pharmatex és megszakítás/naptármódszer/hőmérőzés együtt, esetleg tripla kombináció).


Többféle Pharmatex termék kapható (a hüvelyváladék mennyiség függvényében ajánlott hüvelytabletta > hüvelykapszula > hüvelykúp > hüvelykrém). A gyógyszerformákból láthatod, hogy nem bevenni kell, hanem felapplikálni.

2013. febr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!