Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőmmel tegnap szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stylist95 kérdése:

A barátnőmmel tegnap szerelmeskedtünk.9én volt menzeszének első napja. Nem volt nálam óvszer mert nem készültem rá hogy bármi ilyet csinálunk. A megszakításos módszert alkalmaztuk. Lehet-e nem kívánt terhesség?

Figyelt kérdés

2013. febr. 22. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2013. febr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Lehet persze, mondjuk én egy fél évig szexeltem így a párommal hogy megszakítással védekeztünk és nem is lett baj.
2013. febr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
én 2,5 évig egyszer sem használtam óvszert az exemmel de sosem volt semmi. 22f
2013. febr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Az, hogy valakinél nem lett gond, nem jelenti azt, hogy nem lehet.

Igen, lehet terhes a barátnőd.


És ne haragudj, de nem értem az érvelésed. Egy óvszer akár három gramm súlyú is lehet. Ha élsz szexuális életet, akkor igazán nem olyan nagyon nehéz legalább egyet fixen a tárcádban tartani.. és ugyanez igaz a barátnődre is. Minden női táskának vannak zárható cipzáros zsebei, az egyikben legyen óvszer. Hogy bármikor szexelhessetek anélkül, hogy utána gyereketek legyen.


Mindenesetre ha a 95 a születési dátumodra utal, nem lenne hülyeség NAGYON GYORSAN elmenni esemény utáni tablettáért. Már így is elég sok idő eltelt, és a tabletta annál hatásosabb,minél előbb veszi be.

2013. febr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A ciklus 13. napján rizikózni? Kemény, nagyon kemény.

Nem vagytok idegbajosok.


A peteérést megelőző 3, és az azt követő 1 nap a legveszélyesebb.

Egy 28-32 napos ciklusnál ez kb. 11.-19. nap közötti időszakot jelenti.


Nyomás sürgősségi tablettáért, ha nem szeretnétek bajt!

2013. febr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

Utolsónak igaza van.

Az hagyján, hogy idióták voltatok, de pont azon a napon, mikor a legnagyobb az esély a terhességre. Gratulálok a sok eszetekhez!


Ha nincs koton, akkor nem kell dugni. Ennyi. Ki lehet egymást elégíteni máshogy is (van szád, meg kezed is, lehetne használni).


Takarodjatok el esemény utániért, MOST!

2013. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!