Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belara-t szedek már három...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belara-t szedek már három hónapja, most megjött, pedig még 10 szem bogyó van a levélből. Hogyan lehet ez?

Figyelt kérdés
Belara-t szedek már három hónapja, most megjött, és még van 10 szem bogyó a levélből. Most már tényleg nem értem mi van. Rendesen szedtem. Ezek szerint nem nekem való?
2007. szept. 11. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sűrgősen hagyd abba, és menj el orvoshoz!

Ez biztos nem jó jel!

Amúgy nekem a fogmazásgátló 4 éve tartó krónikus hólyaghurutot okozott. Én senkinek nem ajánlom, hogy szedje!

2007. szept. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyiknél megeshet ez a probléma!

Mellékhatás Mellékhatás Mellékhatás

:)

Ne izgulj!

Tarts szünetet, ha legközelebb is megesik!

2007. okt. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én először Mercilon-t szedtem és én is így jártam vele! Visszamentem a nőgyógyászhoz és másik tabit írt fel! Szerintem te is keresd fel a dokid, mert valószínűleg nem ez a neked való gyógyszer!
2008. febr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!