Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sambat szedek, ebben a hónapba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sambat szedek, ebben a hónapban kezdtem el. Márcsak 4 szem van vissza ebböl a levélből, és minden este 9 kor veszem be. Tegnap elfelejtettem bevenni, és éjszaka fél 5kor vettem csak be. Mennyit csökkent ettől a hatás? Mit ajánlatok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem csökkent a hatása, 12 órán belül voltál, és ha túl is lettél volna, akkor is csak CSÖKKENHET!

Én ma 4kor vettem be, tegnap meg 1kor, szal nem kell mindig ugyanakkor be venni ha ettől is parázol

2010. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ
2010. máj. 14. 17:46
 3/8 anonim válasza:
Tudom, hogy nem ide tartozik, de kiváncsi vagyok rá, hogy hogy megy ez hogy valaki fogamzásgátlót irat magának, szóval, hogy milyen orvos és milyen vizsgálat kell hozzá?(Nem konkrétan hanem pl vérvétel vagy valami ilyesmi) Elnézést kérek hogy ide írom, de szeretném olyantól tudni aki túl van már ezen.
2010. máj. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nőgyógyász kell hozzá, vérvételt nem csinál legtöbb, sőt, engem meg sem vizsgált, mert én szűzen írattam fel, csak megbeszéltük, hogyha legközelebb megyek, akkor csinál rákszűrést. kb 2 perc volt, bementem, elmondtam, mit akarok, és felírta.

van amelyik orvos, teljes vizsgálatot csinál, van, amelyik vérvételt is, változó, van, aki csak felírja.

2010. máj. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem anyukám a kórházban dolgozik és ő mondta hogy kiválaszt nekem valami jó nőgyógyászt. Egyébként nem volt sok idő. Megkérdezte, szüz vagyok e, mondtam hogy nem, tehát megvizsgált. (ez nem volt fájdalmas) Utána elmondta, hogy mire kell odafigyelni, és megkérdezte hogy vannak e valami súlyosabb problémáim. Az egész nem tartott tovább 10 percnél. Szerintem nem kell félni tőle.
2010. máj. 16. 12:17
 6/8 anonim válasza:
Szóval ha valaki szűzen megy oda akkor nem is vizsgálják meg csak felírják neki? Köszönöm a válaszokat.
2010. máj. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem, mivel a vizsgálat része hogy felnyomnak vmi kütyüt.
2010. máj. 16. 14:04
 8/8 anonim ***** válasza:
szűz lányokat is megvizsgálnak, csak végbélen keresztül, de fogamzásgátlónál azt mondta az orvosom, nem kínoz, mert még szűzen írattam fel, majd a következő alkalommal megvizsgál, amikor már nem szűzen kell, mert az kevésbé kellemetlen. mondjuk a végbélen keresztüli vizsgálatba sem hal bele senki, még 16 évesen korom körül átéltem, és nem olyan szörnyű, mint azt mondják.
2010. máj. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!