Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlók csomagolásán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlók csomagolásán a tabik fölé van írva, hogy hétfő, kedd, szerda stb stb. számít az, hogy azon a napon veszem-e be, ami fölé van írva?

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 22:26
 1/7 anonim válasza:
én nem szedek fogamzásgátlót, de gyanítom ha oda van írva fölé, hogy hétfő, nem a csütörtökit kell bevenni.. nincs hozzá használati utasítás?
2013. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
attól függ. mindegyik tabletta ugyan azt tartalmazza, vagy változik a ciklus során?
2013. febr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
engem is ez érdekelne, nincs szó ilyesmiről a betegtájékoztatóban.. jangeet szedek, de szerintem csak azért van fölé írva, hogy ne felejtsük el bevenni, illetve tudjuk, hogy melyiket vettük már be, vagy nem tudom
2013. febr. 25. 22:29
 4/7 anonim ***** válasza:

két fajta foggát tabletta van. a két komponensű és az egy komponensű. az egy komponensűnél mindegy melyiket szeded, csupán segédletként vannak a napok megjelölve.


a két komponensűnél (egy hét tabletta általában más szinű)

számítanak a napok, de ott is csak annyira hogy a más szinű hetet a megadott időpontban kell szedni. mig az egy komponensűnél pl beveheted minden másodikat és haladhatsz ugy (csak annak értelme nem sok, meg bele is lehet zavarodni)

2013. febr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól tippeltél, tényleg azért van rajta, hogy tudd melyik nap vetted be és feltűnjön ha esetleg kimaradt.
2013. febr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, tudja egyáltalán az a tabletta hogy milyen nap van?
2013. febr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. febr. 25. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!