Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » HÉTFŐ - bicepsz KEDD - hát...

HÉTFŐ - bicepsz KEDD - hát SZERDA - mell, tricepsz CSÜTÖRTÖK - váll, vádli PÉNTEK csuklya SZOMBAT láb HÉTFŐ mell, tricepsz KEDD váll-vádli SZERDA bicepsz CSÜTÖRTÖK hát PÉNTEK láb SZOMBAT csuklya?

Figyelt kérdés
jó lenne ez az edzésterv? A-B hétre osztottam fel a hónapot így A-B-A-B minden héten különböző edzésterv, vagy legyen egy fix és azt változtassam mondjuk pár havonta?
2012. nov. 23. 22:37
 1/8 Takumi ***** válasza:
Szerintem váll bicepsz, vádlit a lábnapon edzed meg, csuklya mehet a háthoz arra hány gyakorlatot csinálasz(hogy külön nap?) Nem értem ezeket a vádli, meg csuklya külön napokat vádli 2 gyakorlat csuklya meg 1 kimondott gyakorlat.
2012. nov. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek Takumival. Minek így elaprózni? Bicepszre sem kell külön nap, nem hogy egy csuklyára, ami egy gyakorlat.

Legyen 4 nap edzés, ennyi bőven elég: mell-bic, láb, pihi, váll-tric, hát, pl, de sokféle elosztás van még.

2012. nov. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csuklya? koponyára is gyúrsz? :)
2012. nov. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ha pl így edzek hogy hétfő kedd, szerda szünnap, csütörtök péntek akkor a hétvége szünnap és hétfőtől újra így? most kezdeném, nem tudom miért kell piszkálni inkább megkérdem mint hogy rosszul csináljam
2012. nov. 23. 22:50
 5/8 Takumi ***** válasza:
Igen de úgy iktatsz be pihenőt ahogy akarod. body.builder.hu-n vannak edzéstervek, illetve étrendek is vannak. Néha új gyakorlatokat is beiktathatsz.
2012. nov. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha most kezded, akkor marhára nem jó így, hanem:

kezdőknek először 2 hónapig teljes testes 3 napos edzés kell: 

[link]

 


Majd lehet után osztott edzésre váltani. Célszerű először egy kétfelé osztott edzést végezni, un. A-B-A, B-A-B edzésrendszerben: 

[link]

 


Ezután mehet a teljesen osztott edzés, ahol már egy izomra 3-4 gyakorlat is mehet (kisebb izmokra 2-3, nagyobbakra 3-4), így egy héten egy izomcsoportra már csak egyszer edzünk, hogy megfelelően tudjunk regenerálódni. 

Naturálban maradjunk 3 vagy 4 napos edzésnél: 

[link]

 

[link]

2012. nov. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem piszkálódok, tényleg nem tudom mi az a csuklya


egyébként a fejedben mi van? mert csak ostoba lányokat fogsz a külsőddel, kell valami intelligencia is ám

2012. nov. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki intelligens, az tudja, hogy hol is van a csulyás izom vagy nevezhetjük trapéznak is. Nézz utána, ne itt kötözködj! :)
2012. nov. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!