Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen mellékhatásokat tapaszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mellékhatásokat tapasztaltatok fogamzásgátló szedésekor?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Hízást. Bár ez nekem előnyömre vált, mert nagyon vékony voltam, de sokaknak ez hátrány. Mást igazából nem..
2013. febr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Számomra migrént okozott ami fel is volt tüntetve a gyógyszer mellékhatásnál, de görcsölhetsz is akár lehet a gyógyszer szedése alatt rendszertelen vérzés(napokban de csak kevés) szédülés, hányinger .. mindenkinél más attól függ magas e a hormontartalma mert amit én szedek annak igen nagy
2013. febr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem elég komoly mellékhatásai voltak, gyakorlatilag minden, ami fel van tüntetve a papíron.


Alapból vékony vagyok, de nem híztam, csak "felvizesedtem". A melleim két számot nőttek, fájtak, mint az állat, alig lehetett hozzájuk érni. Olyan hurka kezem lett, mint a Michelin babának :D És ez össz-vissz 1-1,5 kiló volt (digitális mérleg szerint: 61,9 kg-ről indultam és 63,5 kg-ig ingadoztam kb), de azért látszott annyira brutálisan mert nem háj, zsír volt, hanem víz.

Továbbá kinőttek a babahajaim és beszőrösödött a kezem (még a kézfejem is, undorító) meg erősebb lett a bajuszom (nem győztem gyantáztatni :D ).

Két hetente volt hüvelygombám és ment át a húgycsövemre a fertőzés, és fel a vesémre, ami miatt megmozdult a bal vesémben a vesekő. Ez is jó buli volt.

Szerencsétlen párom ugye azt várta, hogy majd a gyogyótól duhajkodhatunk gond nélkül, e helyett éjszakánként ordítottam a fájdalomtól sokszor, borogathatta a hasam, derekam, mikor éppen mit. :S

Ja, és a pattanások, mint egy tini, olyan lettem tőle, pedig ez egy alacsony hormontartalmú tabletta, ami nekem volt. Meg sokszor volt hányingerem és sokat ment a hasam is.

A fizikai tüneteken túlmenően azt tapasztaltam, hogy nehezen tudok elélvezni. Alapból nem kívántam annyira a szexet (jócskán csökkent a libidóm), és egyszerűen nem voltam annyira jól felizgulva, hogy el tudjak élvezni. Meg depressziós, hisztis is lettem. Szóval nekem nem jött be.

De mondjuk nem riogatni akarlak, mert én egy vagyok a sok közül, és az a gyakoribb, hogy csak kevés, vagy semmi bajuk nem lesz a nőknek tőle. De nem lehet tudni.

Meg utána olvastam egy kicsit, amikor előjöttek nálam ezek a panaszok, és azt olvastam, hogy hosszútávú mellékhatásai is lehetnek. Én azért akarok még babát és inkább nem terhelem ilyesmivel a szervezetem. Sőt, a párom ezek után nem is nagyon engedi. Ő maga állt elő vele, hogy nem szeretné, ha hormonokkal "szennyezném" magam. Úgyhogy ennyit tudok mondani, remélem segítettem és nem ijesztettelek be. :) Nem ez volt a cél, csak velem tényleg ez történt. (De helyrejön amúgy, egy idő után regenerálódik a szervezet). :)

2013. febr. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!