Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal ma együttvoltunk....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal ma együttvoltunk. Leszoptam akkor jött ki neki előváladék de mikor befejeztem már nemvolt rajta és utána gumi nélkül belémtette. Kb 20percig volt benem utána kivette és már nem volt bennem mikor elment. Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
14éves vagyok ő 17 nem vagyunk készen egy gyerekre! Nemsokára megcsináltatok egy terhességi tesztet! Szerintem így nem lehetek terhes szerinte igen. Ez pár órája volt eléggé aggódunk!

2013. márc. 4. 19:53
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
egyből erre gondoltunk mindketten kb 2-3perc mulva.
2013. márc. 4. 20:18
 12/19 anonim ***** válasza:
87%
Gratulálok a barátodnak is! Te legalább azt hiszed, hogy nem lehetsz terhes, ő tudja, hogy igen! és milyen igaza van...nagyon fiatal vagy, de én a helyedben lehet besétálnék az ügyeletre 72 órás tablettáért. és gumi nélkül eszedbe ne jusson máskor!
2013. márc. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
39%
Szerezz be 72 órás tablettát, mert ugyan úgy megvan az esélye a terhességnek, mintha beléd élvezett volna. Igaz, így kisebb eséllyel. :)
2013. márc. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%
Gratulálok neked. Meg vagy tapsolva.
2013. márc. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Ilyet még egyszer ne csináljatok! :/ Felelőtlenség! amúgy gondolj bele a gumi olcsóbb,mint h elvetesd a gyereket,vagy épp gyereknevelésbe kezdj! ;)
2013. jún. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
72%

Miért kell minden ilyen kérdés feltevőjét lebaszni?Nem arra kíváncsi,hogy mit gondoltok róla,egyszerűen kérdezett valamit.Ez az oldal lényege! Amúgy pedig ha beléd élveznek,akkor is csak 20% az esélye annak,hogy teherbe esel,hát még ha nem is mennek el benned!

Tessék,lehet lepontozni!!

2013. jún. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
91%
terhes lettél? :O érdekelne. mert velem is ugyanez volt !
2013. szept. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
30%
Remelem azota frlcsinaltak te idiota piicsa
2016. ápr. 28. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Na mi lett? Privibe is írhatsz, én is voltam hasonló helyzetben, kíváncsi lennék!
2016. júl. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!