Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Használ valaki a lea contracep...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használ valaki a lea contraceptivum-ot? Mik a tapasztalatok? Annak a véleménye is érdekel, aki nem használja. Link lejjebb.

Figyelt kérdés
[link]

2013. márc. 20. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát én megrendeltem. Jó alaposan utánaolvastam, szerintem maga az ötlet jó és elég biztonságosnak is tűnik.


De, nekem egyszeráen nem fér fel, vagy nem tudom. Nagyon durva. Nem tudom feltuszkolni, de komolyan. És szex közben is érzem, nyom, párom is érzi, mozog össze-vissza. Egyáltalán nem találj a helyét. Most nem tudom, hogy ez anatómiai rendellenesség nálam, vagy csak ilyen béna vagyok, de akárhogy próbálom nem tudom jól feltenni. :(

2013. márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem is elég nagynak tűnik, nem nagyon tudom elképzelni, hogy ne érezzem. Pedig maga az ötlet jó, csak hát a mérete...

Kipróbálnám, de félek, hogy csak ablakon kidobott pénz lenne. Ezért is érdekelnének a vélemények.

Köszi.

2013. márc. 21. 07:27
 3/4 Regisztrátor ***** válasza:
Az ára borsos, megéri?
2013. márc. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 3 éve ezt használom, ha az árát elosztjátok 1 évre, akkor annyira azért nem sok. Én évente szoktam cserélni, de elvileg tovább is jó.
2013. júl. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!