Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett teherbe esni?

Figyelt kérdés
Jangee fogamzásgátlót szedek. De de az elmúlt pár napban, kívánóssá váltam. Kétszer annyit eszem mint eddig és ma reggel arra ébredtem hogy hányingerem volt.. és a fejem is nagyon fájt.. kicsit tartok tőle hogy teherbe estem a gyógyszer mellett.. mert még a kapcsolatunk fiatal egy babához..4 hónapja vagyunk együtt.. de már 24 éves vagyok és nem vetetném el.. más is esett már teherbe gyógyszer mellett ? hallottam már olyanról is hogy valakinek még 3 hónapig is megjött pedig már terhes volt.. picit félek most.. 3 hét múlva megyek nőgyógyászhoz de addig is jó lenne néhány vélemény... előre is köszönöm...
2013. márc. 21. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendkívül ritkán, de megesik. Ugyanakkor a fenti tünetek mást is jelenthetnek, ha biztosra akarsz menni, akkor vegyél jövőhéten egy tesztet.
2013. márc. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem vélemény hanem gyorsteszt kell neked. Bemész szépen a gyógyszertárban és kérsz 1 tesztet. Az megmondja a frankót.


Amúgy igen van akinek közben is megjön a hányinger és a "kívánósság" lehet attól is,de lehet hogy rohadtul semmi köze nincs hozzá.

Fölösleges találgatni, 1 csík minden rendben, 2 csík változik az életed. Ilyen egyszerű.

2013. márc. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Om hat szerintem is kicsi a valoszinusege bar ha beled elvezet veletlenul es 24 oran belul nem vettel fogamzasgatlot be akkor mar megvagy termekenyitve ha minden igaz , vegyel egy tesztet :)
2013. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég kicsi a valószínűsége, de természetesen nem létezik 100%-os fogamzásgátló módszer, így előfordulhat. (Egyik barátnőm is így járt pár hónapja, tabletta mellett) Viszont az, hogy mi így ismeretlenül véleményt írunk, nem sokat segít rajtad, vegyél egy gyorstesztet, bármelyik patikában kapni ilyesmit.
2013. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cattancs válasza:
Ha az előírásoknak megfelelően szedted, és a hatását nem csökkentette semmi (pl. antibiotikum), nem valószínű a terhesség. Lehet, hogy csak a hormonjaid játszanak veled, és az okozza a tüneteidet. Figyeld magad, és próbálj ne idegeskedni, a teszt és a doki mindent kiderít! Írd meg majd, hogy mi történt!
2013. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!